20.5.6 Model Monster iade edilmeli mi?

Bütçe
30-35 bin TL

Chinaski

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,
Bildiğiniz üzere 4000 serisi notebooklar kapıda, en geç Haziran'da hepsi ya çıktı ya çıkacak. Sizce RTX 3060, 1TB, 32 GB RAM 17 inç 30 bin TL'ye alınmış bir laptop hazır iade edilebilirken edilmeli mi? 4060 serisi yine uygun-yakın fiyatlarda çıkar mı ki? Bu arada kesinlikle 17.3 inç ekran takıntım var. Ve şu an için bu verdiğim 30k yeni gelecek laptoplara kıyasla fazla mı yoksa normal mi diye düşünmeye başladım. Fikrinizi merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

4060 ile arasında ki fark DLSS sanırım. Amazon.com.tr

DLSS'de değil 4060 laptop 3060 masaüstünden daha güçlü. Ayrıca 2 GB VRAM fazlalığı var. İleri ki yapay zeka yazılımlarının desteği 4000 serisine olacak ki siz şu an 3000 serisini destekleyen Omniverse'ü 6 GB VRAM yüzünden kullanamazken 4060 kullanabiliyor.

DLSS'de değil 4060 laptop 3060 masaüstünden daha güçlü. Ayrıca 2 GB VRAM fazlalığı var. İleri ki yapay zeka yazılımlarının desteği 4000 serisine olacak ki siz şu an 3000 serisini destekleyen Omniverse'ü 6 GB VRAM yüzünden kullanamazken 4060 kullanabiliyor.
Arkadaş 17.3 inc istiyordu ondan attım da.Özelliklere 17.3 işaretlememe rağmen 15.6 geliyor önerilerime bakmayın hocam.

Arkadaş 17.3 inc istiyordu ondan attım da.Özelliklere 17.3 işaretlememe rağmen 15.6 geliyor önerilerime bakmayın hocam.
3 Cm için güçsüz bir cihaz almaya değer mi oda ayrı bir Muamma Attığım Asus 4060'ı alıp Thunderbolt ile harici bir monitör bağlayıp seve seve kullanabilir hemde harici monitörlerde FPS'niz düşmüyor.

Zaten cihazları Amazon, Hepsiburada veya Trendyol gibi yerlerden almanız önemli , HP'ye cihazımı gönderdim BIOS ile ilgili bir sorun vardı ne yaparsam yapayım BIOS ekranında ki BIOS yükleyiniz uyarısı kapanmıyordu USB bellek ile yükleyemeyince garantiye yolladım onlarda BIOS'ta gerekli işlemleri yapıp BIOS'u yükleyip yolladılar. Kötü servisleri yok anlaştıkları yerler iyi yerler herhangi bir kırık parça veya alınan bir parça yoktu. Monster'a sonsuz güvenmeniz beni bazı şeylerde sorgulatıyor. Tüm satıcılarda 14 Gün'e kadar iade hakkınız var.
Yok Monster'a sonsuz güvenim yok. Hatta bilgisayar kararımı kesinleştirince burada yaşadığım teknik servisi olaylarını bir güzel anlatıp döşeyeceğim. Benim durumum ehvenişer. Monster kendi ürününe sorgusuz iade sunduğu için içimi rahatlatıyor sadece. Ama diğer satıcılar kendi ürünleri olmayan sadece "yetkili satıcı" statüsüyle laptopu Türkiye'ye getirip satıyorlar. Kusura bakmayın ama ne kadar yapmacık dahi olsa laptop iadesi ve değişiminde Monster kadar uğraşacak ya da sorunu çözeceklerini düşünmüyorum. Monster şans işi. İyisini bulamadıysan topukla markası olarak görüyorum. Burada benim çıkarım Monster bana hızlıca kendisini deneme şansı veriyor. Bu konuyu neden açtım? Acaba 30bin artık fazla ve yeni gelecek laptopları mı beklesem diye karar veremediğimden.

Yeni konular

Geri
Yukarı