20 bin TL civarı telefon önerisi

Peki hocam Çin malı fason telefonları alın 1 ay sonra da güncelleme sonrası kasma diye forumda konu açın her neyse Bütçeniz Var iPhone bütçe çıkmazsa Samsung der ve size hantal Çin malı işletim sistemleri ile iyi uğraşmalar dilerim.

Güldürmeyin beni Panel konusunda Samsung Piyasanın 1 Numarası Çin malı telefonlar S20'nin Getir götürünü bile yapamazlar En iyi paneller Çindeyse Güney Kore'de üretilen S23Ultranın 2K Ekranınada kafa tutsun yavrucaklar görelim

Ya hocam yapmayın yazdıklarımı okumuyor musunuz Arayüzleri kötü sürekli kasma donma gibi sorunlarla karşılaşacaksınız Allah aşkına POCO F5 dediğim fason telefon S20'nin çöpünü toplayamaz yapmayın etmeyin paranıza yazık.

Bahsettiğiniz telefon 1 ay sonra gelen güncellemeler ile donmaya başlayacak.

Peki olursa favlarım yorumu

Peki hocam Çin malı fason telefonları alın 1 ay sonra da güncelleme sonrası kasma diye forumda konu açın her neyse Bütçeniz Var iPhone bütçe çıkmazsa Samsung der ve size hantal Çin malı işletim sistemleri ile iyi uğraşmalar dilerim.
2019-2020 senelerinde kaldi onlar. Su an arayuzde tepkisel calismayan 778G ustu Xiaomi telefon bulamazsin.

1 ay sonra donmalar başladığında forumda konu açarsınız zaten hocam güncelleme sonrası kasma arayüz bozulması diye.

MIUI stabil çalışıyor derken hocam? Ben anlamadım her Samsung konusunda sürekli birileri Çin malı kronik sorunlu cihazları öneriyor Xiaomi'ler 1 ay sonra güncellemeyle patlıyorlar parasına yazık arkadaşın S22 gibi güçlü stabil telefonlar varken önerdikleriniz işe yaramaz cihazlar.

Önerdiğim cihaz? Hocam, yukarı bakın ilk ne önerdiğime ondan sonra konuşun. Birinde veya birkaç kişide gördüğünüz Xiaomi ve alt firmaların telefonlarının kastığı gördüğünüzle, her telefonda 1 ay sonra güncelleme yüzünden kasacağının garantisini veremezseniz. Kimse veremez, her firmada bile bu kasma hatalarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu bildiğiniz rastgele çamur atmaktan başka bir şey değil. S22 daha iyi cihazdır orası ayrı ama POCO F5'te alınmayacak cihaz değildir. Yani alternatif olarak o cihaza da bakılabilir. MIUI stabilden kastım, 14 versiyonu stabil çalışıyor. 5 aydır kullanıyorum, henüz hiçbir kasma sorunu ile karşılaşmadım. Herkes kendi deneyimiyle bir olayı anlatır. Siz önermezsiniz, ben öneririm.

Geri
Yukarı