20 bin TL sistem toplama

Bütçe
20000

Yusufcvz15

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. 20.000 TL bütçem var. Bir oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Hazır sistemlerin artısı eksisi nedir bilmiyorum ama fiyatları bayağı uygun. Hazır sistem konusunda da beni bilgilendirirseniz çok mutlu olurum. Bütçemi 22.000'e kadar zorlayabilirim.

Merhaba. 20.000 TL bütçem var. Bir oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Hazır sistemlerin artısı eksisi nedir bilmiyorum ama fiyatları bayağı uygun. Hazır sistem konusunda da beni bilgilendirirseniz çok mutlu olurum. Bütçemi 22.000'e kadar zorlayabilirim.
Bu devirde hazır sistem çok daha uyguna geliyor.
Bütçeyi zorlayabilirseniz

Fiyatını hak eden kasalar değil. Para kaybı.

Monitör dahil mi?
Hayır.

Bu devirde hazır sistem çok daha uyguna geliyor.
Bütçeyi zorlayabilirseniz

Fiyatını hak eden kasalar değil. Para kaybı.
Benim fikrim de RX 6800'den yana ancak Nvidia'daki teknolojiler olmadığı için biraz soğuk bakıyorum. Diğer taraftan da Nvidia tarafındaki muadili 3070'in vRAM'i 8 GB. Çok arada kaldım.

Hayır.

Benim fikrim de RX 6800'den yana ancak Nvidia'daki teknolojiler olmadığı için biraz soğuk bakıyorum. Diğer taraftan da Nvidia tarafındaki muadili 3070'in vRAM'i 8 GB. Çok arada kaldım.
Hocam 3070 gibi bir karta 8GB VRAM yetersiz kalıyor. Ama isterseniz 3070'li sistem de atabilirim. Bundan 1 hafta önce bende aynı ikilemde kaldım. Ya 3060Ti lı sistem alacaktım ya da RX 6700XT li. Biraz bekleyeyim dedim. Şimdi zam geldi ikisini de alamıyorum. Çabuk karar verip almanızı tavsiye ederim.

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. DLSS 3.0'da almadı. Ancak RX 6800 ne kadar uzun ömürlü olur bilemiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?
Hocam 16GB VRAM'li taş gibi ekran kartı. Birde Gaming Z modeli en baba modellerden. Soğutma anlamında da hiç bir sorun yaşamazsınız. Günümüzde bile halen RX570-580 ekran kartları güncel olarak kullanılıyor. RX6800 gibi bir kart çok rahat 5 yıldan fazla götürür.

Geri
Yukarı