20 bin TL sistem toplama

Bütçe
20000

Ryzhem

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba 20 bin lira bütçem var yeni bir sistem almayı düşünüyorum sıfır veya ikinci el çok fark etmez çok iyi bir sistem olursa bütçeyi biraz daha arttırabilirim iyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende yeni sistem toplayacağım ve bütçelerimiz neredeyse aynı. AMD parçalara yönelmeni öneririm. Ben ryzen 5 5500, rx 6600, b450m-k ll anakart ve 2x8 GB ram alacağım. Bu bütçeye sanırım en iyi sistem bu araştırmalarıma göre. 2. El alırsan daha iyi Nvidia ve Intel sistem bulabilirsin.

Bende yeni sistem toplayacağım ve bütçelerimiz neredeyse aynı. AMD parçalara yönelmeni öneririm. Ben ryzen 5 5500, rx 6600, b450m-k ll anakart ve 2x8 GB ram alacağım. Bu bütçeye sanırım en iyi sistem bu araştırmalarıma göre. 2. El alırsan daha iyi Nvidia ve Intel sistem bulabilirsin.
Hocam biraz daha biriktirerek daha iyi sistemler alabilirsiniz. 20K ile ortalama bir sistem almak yerine 25-26K ile 4060 belki 4060 ti'li sistem alabilirsiniz. Geçen gün Ryzen 5 5600 RX 6700 XT sistemi 17 bine satmıştım. Bilsem size verirdim.

Hocam biraz daha biriktirerek daha iyi sistemler alabilirsiniz. 20K ile ortalama bir sistem almak yerine 25-26K ile 4060 belki 4060 ti'li sistem alabilirsiniz. Geçen gün Ryzen 5 5600 RX 6700 XT sistemi 17 bine satmıştım. Bilsem size verirdim.
Bilgisayar bölümü okuyorum ve geçen hafta laptopum bozuldu. Zaten programlarında çalıştırmıyordu. Bu yüzden elimdeki parayla erkenden toplamam lazım. Oyunlarında rahat bir şekilde yüksek ayarlarda oynatıyor. Gönül isterki kimse cebindeki parayı düşünmeden en iyi sistemleri toplayabilsin...

Yeni konular

Geri
Yukarı