20 bin TL'ye üniversite için dizüstü bilgisayar önerisi

Hocam ekran kartına ihtiyacı yok çünkü evde zaten 1660'lı kasası var. Bunu sadece üniversite de kütüphanede kullanmak ve derslere yardımcı olsun diye alıyor.

Beyler bir şey söyleyin lütfen. Arkadaş almaya gidelim diyor ben bekleyelim diyorum. Sizce alınır mı ?
Alınır reis senin bana attığın sistem iş görür👍

Arkadaşlar hala alamadık. Çocuğun başka bir arkadaşı bunu önermiş sizce bu nasıldır? Hem şarj aleti de daha iyi.
Önceden bana attığın satıştan kaldırılmış bunun da harici ekran kartı yok ama işlemcisi daha iyi harici ekran kartı takarsan müthiş performans alırsın tabi takmak istersen, volarant açar, harici ekran kartı yerine dahili ekran kartı olduğu için daha düşük güç tüketiceğini düşünüyorum ki sitesinde 10 saat lik bir pil ömrü yazıyor muhtemelen doğru onun dışında harici ekran kartı portu yok ama kullanmanın yolları var yani alıcaksan daha fazla bekleme bence.

Önceden bana attığın satıştan kaldırılmış bunun da harici ekran kartı yok ama işlemcisi daha iyi harici ekran kartı takarsan müthiş performans alırsın tabi takmak istersen, volarant açar, harici ekran kartı yerine dahili ekran kartı olduğu için daha düşük güç tüketiceğini düşünüyorum ki sitesinde 10 saat lik bir pil ömrü yazıyor muhtemelen doğru onun dışında harici ekran kartı portu yok ama kullanmanın yolları var yani alıcaksan daha fazla bekleme bence.
Kanka ekran kartlık bir işi yok zaten. Oyun oynamak için evde pcsi varmış.

şu 3 ünden hangisi ?

şu 3 ünden hangisi ?
AMD olması ki bu düşük güç tüketimi sayesinde bataryasının en uzun süre idare ediceği anlamına geliyor hemde en ucuzu olması sebebiyle MateBook D15

Geri
Yukarı