15 bin TL'ye üniversite için dizüstü bilgisayar önerisi

Mistralcoo

Hectopat
Daha fazla  
Dizüstü bilgisayar vs iPad diye bir konu acmıstım üniversitede 4-5 sene ve daha sonrasında da işimi görebilecek bir ekipman olarak.
İlk sene hazırlık oldugu için şimdi almaktan vazgeçip sene sonuna doğru 10-15 k ya bir laptop almaya karar verdim.
Bölüm genetik ve biyomühendislik, bilgisayar webde gezinme, neflix, not alma ve bölümdeki yazılım dersleri vb için kullanılacak.
Bilgisayar 13 14 inch civarında olursa benim için taşıması rahat olur ve pil ömrününde uzun olması çok önemli.
Önerilerinize açığım teşekkürler :)

Dizüstü bilgisayar vs iPad diye bir konu acmıstım üniversitede 4-5 sene ve daha sonrasında da işimi görebilecek bir ekipman olarak.
İlk sene hazırlık oldugu için şimdi almaktan vazgeçip sene sonuna doğru 10-15 k ya bir laptop almaya karar verdim.
Bölüm genetik ve biyomühendislik, bilgisayar webde gezinme, neflix, not alma ve bölümdeki yazılım dersleri vb için kullanılacak.
Bilgisayar 13 14 inch civarında olursa benim için taşıması rahat olur ve pil ömrününde uzun olması çok önemli.
Önerilerinize açığım teşekkürler :)
Sadece çalışma, sunum hazırlama vb, için mi yoksa oyun ve çalışma için mi?

Birazdan burası 2060, 2070'li sistem önerenlerle dolacak. Bana sorarsanız paranın bu denli kıymetli olduğu zamanda boş gezinmek için 3-4 binlik bilgisayar gayet kâfi. SSD olmasına önem gösterin fakat dediğim gibi sadece internet için de olsa 14.000₺ verecekseniz bu sizin kararınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı