Steam 20 Kasımdan önce kesinlikle alınması gereken oyunlar

Florxsy BAN

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorsunuz steam 20 kasımda türk lirası desteğini kesecek ve buna 3 gün kaldı. çoğu kişi biriktirdiği paralarla oyunlar aldı, almaya devam ediyor. bende son bi kaç gündür forumda oyun önerisi isteyen arkadaşlar görüyorum. onlara kolaylık olsun diye böyle bir konu açtım inşallah yardımcı olabilirim.

1. Mafia Trilogy - 123,42 TL
Steam Sayfası

Oyunun konusu, 1930'larda kurgusal bir mafya olan Tommy Angelo'nun yükselişi ve düşüşüdür.

Oyunun fiyatı hakkında düşüncem kesinlikle bu fiyata bu 3 oyunun kaçmayacağıdır. 3. oyun sarmayabilir ama 1 ve 2. oyunu oynamayan pişman olur.

Mafia: Definitive Edition Hakkında Bilmen Gerekenler

2. Far Cry 5 - Gold Edition - 60,75 TL
Steam Sayfası

Oyunun konusu savaş ve keşif üzerine yoğunlaşmakta olup oyuncular çeşitli silahlar kullanarak düşman askerleri ve tehlikeli vahşi yaşamla savaşmaktadır.

Oyun genel olarak güzeldir. ayrıca bu oyunu alırsanız yanında serinin en iyi olan Far Cry 3'ü yanında veriyor. eğer bütçeniz varsa kesinlikle bu oyunuda almanızı tavsiye ediyorum.

Far Cry 5 | Ubisoft imzalı Far Cry 5'i PC için indir – Epic Games Store

3. The Crytek Action Pack - 166,41 TL
Steam Sayfası

Bu paket içinde 5 oyun bulunduruyor.
  • Hunt: Showdown
  • Crysis Remastered
  • Crysis 2 Remastered
  • Crysis 3 Remastered
  • Ryse: Son of Rome
Bence paket fiyatı gayet iyi ancak bazı oyuncular bu fiyatı haketmeyeceğini düşünüyor ancak içindeki oyunların türünü, oynayışını, hikayesini beğeniyorsanız hepside güzel oyun. bu paket bende olmasaydı 20 kasımdan önce kesinlikle kaçırmazdım.

Ama eğer sadece Crysis serisini almak isterseniz CRYSİS REMASTERED TRİLOGY bu paketi alarak Crysis serisine sahip olabilirsiniz. Paket fiyatı 92,40 TL.

The Crytek Action pack Steam'de

4. Raft - 31 TL

Steam Sayfası

Oyunun amacı denizin ortasındaki sandalımızda köpek balığına karşı hayatta kalmadır. Arkadaşınız varsa kesinlikle almanız gerekiyor. tek başına sararmı derseniz tek başıma 60 saat civarındayım.

Oyunun fiyatı hakkında konuşursak hayla 31 tl fiyatında olması çok şaşırtıcı fiyata bedava diyebiliriz. böyle bir oyunun en az 100 - 150 tl fiyat bandında olması gerektiğini düşünüyorum.

Raft on Steam

5. Prey - 25,90 TL
Steam Sayfası

Oyunda Talos I isimli uzay istasyonundayız ve Typhon isimli uzaylı bir ırk üzerinde deneyler yapıyoruz. Transtar için (şirketimiz) yürüttüğümüz bu deneylerle Typhon ırkının özel yeteneklerini aracılığıyla insanlara aktarmanın ve insan ırkını yeni bir seviyeye taşımanın derdindeyiz. Ancak işler ters gidiyor.

Oyun %90 indirime girmiş kesinlikle alınmalı. güzel oyun deneyimi sunuyor.

Prey | Bugün Satın Al ve İndir - Epic Games Store

Arkadaşlar biliyorsunuz Steam 20 Kasım'da Türk lirası desteğini kesecek ve buna 3 gün kaldı. Çoğu kişi biriktirdiği paralarla oyunlar aldı, almaya devam ediyor. Bende son birkaç gündür forumda oyun önerisi isteyen arkadaşlar görüyorum. Onlara kolaylık olsun diye böyle bir konu açtım inşallah yardımcı olabilirim.

1. Mafia trilogy - 123,42 TL
Steam Sayfası

Oyunun konusu, 1930'larda kurgusal bir mafya olan tommy Angelo'nun yükselişi ve düşüşüdür.

Oyunun fiyatı hakkında düşüncem kesinlikle bu fiyata bu 3 oyunun kaçmayacağıdır. 3. oyun sarmayabilir ama 1 ve 2. oyunu oynamayan pişman olur.

Eki Görüntüle 2019445

2. Far Cry 5 - Gold Edition - 60,75 TL
Steam Sayfası

Oyunun konusu savaş ve keşif üzerine yoğunlaşmakta olup oyuncular çeşitli silahlar kullanarak düşman askerleri ve tehlikeli vahşi yaşamla savaşmaktadır.

Oyun genel olarak güzeldir. Ayrıca bu oyunu alırsanız yanında serinin en iyi olan Far Cry 3'ü yanında veriyor. Eğer bütçeniz varsa kesinlikle bu oyunuda almanızı tavsiye ediyorum.

Eki Görüntüle 2019446

3. the Crytek Action pack - 166,41 TL.
Steam Sayfası

Bu paket içinde 5 oyun bulunduruyor.
  • Hunt: Showdown.
  • Crysis Remastered.
  • Crysis 2 Remastered.
  • Crysis 3 Remastered.
  • Ryse: Son of Rome.
Bence paket fiyatı gayet iyi ancak bazı oyuncular bu fiyatı hak etmeyeceğini düşünüyor ancak içindeki oyunların türünü, oynayışını, hikayesini beğeniyorsanız hepside güzel oyun. Bu paket bende olmasaydı 20 Kasım'dan önce kesinlikle kaçırmazdım.

Ama eğer sadece Crysis serisini almak isterseniz CRYSİS REMASTERED TRİLOGY bu paketi alarak Crysis serisine sahip olabilirsiniz. paket fiyatı 92,40 TL.

Eki Görüntüle 2019447

4. Raft - 31 TL

Steam Sayfası

Oyunun amacı denizin ortasındaki sandalımızda köpek balığına karşı hayatta kalmadır. Arkadaşınız varsa kesinlikle almanız gerekiyor. Tek başına sararmı derseniz tek başıma 60 saat civarındayım.

Oyunun fiyatı hakkında konuşursak hâlâ 31 TL fiyatında olması çok şaşırtıcı fiyata bedava diyebiliriz. Böyle bir oyunun en az 100 - 150 TL fiyat bandında olması gerektiğini düşünüyorum.

Eki Görüntüle 2019448

5. Prey - 25,90 TL
Steam Sayfası

Oyunda talos ı isimli uzay istasyonundayız ve typhon isimli uzaylı bir ırk üzerinde deneyler yapıyoruz. Transtar için (şirketimiz) yürüttüğümüz bu deneylerle typhon ırkının özel yeteneklerini aracılığıyla insanlara aktarmanın ve insan ırkını yeni bir seviyeye taşımanın derdindeyiz. Ancak işler ters gidiyor.

Oyun %90 indirime girmiş kesinlikle alınmalı. Güzel oyun deneyimi sunuyor.

Eki Görüntüle 2019449

Bende Far Cry 5 175 TL olarak görünüyor bendemi hata var.

Yeni konular

Geri
Yukarı