Ücretsiz 20 kişiye ücretsiz - sınırsız Linux hosting veriyorum

Merhaba, bunu buraya mı yazmalıyım emin değilim ancak kendi siteme girerken şöyle bir uyarı alıyorum;

1624995931587.png

Sanırım SSL sertifikası zımbırtısından kaynaklı.

1624995965794.png

Bir sitede şöyle bir şey gördüm, siz daha iyi bilirsiniz. Nasıl alabilirim bu sertifikayı? Teşekkür ederim.

@Tortue

Merhaba, bunu buraya mı yazmalıyım emin değilim ancak kendi siteme girerken şöyle bir uyarı alıyorum;

Eki Görüntüle 1089908

Sanırım SSL sertifikası zımbırtısından kaynaklı.

Eki Görüntüle 1089910

Bir sitede şöyle bir şey gördüm, siz daha iyi bilirsiniz. Nasıl alabilirim bu sertifikayı? Teşekkür ederim.

@Tortue
Cloudflare buradan temin edebilirsiniz SSL'i. Bir çok video var zaten hakkında, yapması zor bir şey değil ve ücretsiz.

Cloudflare buradan temin edebilirsiniz SSL'i. Bir çok video var zaten hakkında, yapması zor bir şey değil ve ücretsiz.
1624996539190.png

Şu kısmı görünce yazayım demiştim hocam, belki host sahibiyle iletişim kurmam lazımdır diye. Araştırayım dediğiniz şeyi. Teşekkür ederim.

Evet hosting üzerinden de ücretsiz SSL alabiliyor olman gerek. SSL erişimin açık halde.

Eki Görüntüle 1089934
1624996944151.png

Oldu, teşekkür ederim :)

Bir şey söylemek istiyorum. Bir arkadaşım var, o da web işine yeni girdi. Şimdilerde bedava hostingleri kullanmaya çalışıyor. Kendisine bu konuyu söyledim, almak istiyor ancak 100 mesaj olmamış ve yazamıyor buraya. Size nasıl ulaşabilir? Hatta kendisi @ArdaSarı, yeni kayıt oldu foruma.

Eki Görüntüle 1089948
Oldu, teşekkür ederim :)

Bir şey söylemek istiyorum. Bir arkadaşım var, o da web işine yeni girdi. Şimdilerde bedava hostingleri kullanmaya çalışıyor. Kendisine bu konuyu söyledim, almak istiyor ancak 100 mesaj olmamış ve yazamıyor buraya. Size nasıl ulaşabilir? Hatta kendisi @ArdaSarı, yeni kayıt oldu foruma.
Hocam, @Tortue hocamın verdiği host'ta zaten 5 domain'e kadar barındırma yapabiliyorsunuz diye biliyorum, yanlışım varsa hocam düzeltir. İsterseniz arkadaşınızla ortak kullanabilirsiniz yani.

Panelden bakarak kaç tane olduğunu görebilirsiniz. "Domain Setup" yazan kısmın sağında kaç tane domain barındırabileceğiniz x/x (örneğin: 1/5) şeklinde yazacaktır.

Hocam, @Tortue hocamın verdiği host'ta zaten 5 domain'e kadar barındırma yapabiliyorsunuz diye biliyorum, yanlışım varsa hocam düzeltir. İsterseniz arkadaşınızla ortak kullanabilirsiniz yani.
Ben bu hosting işleri nasıl ilerliyor hiç bilmiyorum Ecmel hocam, eğer mümkünse de nasıl yapıldığı hakkında bilgim yok :(

Evet, 5'e kadar destekliyormuş:
1624997498981.png

Merhaba @Tortue hocam. Ben web geliştirme ile uğraşıyorum React, Next tarzı diller ile ve kendi blog sistemimi hostlayacağım bir sunucuya ihtiyacım var. Uygun görüyorsanız benimle de görüşebilir misiniz?

Panelden bakarak kaç tane olduğunu görebilirsiniz. "Domain Setup" yazan kısmın sağında kaç tane domain barındırabileceğiniz x/x (örneğin: 1/5) şeklinde yazacaktır.

Hiç zorlamaya gerek yok ama tabii öğrenmeleri de iyi olur bu işleri.

Arkadaşınız bana ulaşabilir: [email protected] alan adını göndermesi yeterli olacak.
Merhaba @Tortue hocam. Ben web geliştirme ile uğraşıyorum React, Next tarzı diller ile ve kendi blog sistemimi hostlayacağım bir sunucuya ihtiyacım var. Uygun görüyorsanız benimle de görüşebilir misiniz?

Sunucu değil hosting sağlıyorum. Kodları derledikten sonra çalıştırabilirsin yani, Build modunda görüntüleme yapamazsın hosting üzerinde yani bir terminalden start veremezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı