Ücretsiz 20 kişiye ücretsiz - sınırsız Linux hosting veriyorum

2. kez mail gönderdim kendisine.
1625077644501.png

Spam klasörüne düşmüş.

Katılım 20 kişiye ulaşmadı mı? Eğer ulaşmadıysa katılıyorum. InfinityFree kanser edecek düzeyde yavaş. GitHub Pages'in de birçok özelliği eksik. Arch'a bir türlü LAMP'ı kuramadım ve distro hopping yapmak istemiyorum. [email protected]

Son düzenleme:
3 Hosting hesabında korsan içerik özellikle XenForo yazılımı tespit ettim ve bu hesapları geri dönüşü olmaksızın sildim. DNS adresleri farklı olan alan adlarının hizmetleri sonlandırıldı.

Şu anda açabileceğim hesap sayısı 14. Varsa almak isteyen arkadaşlar alabilir.

@Üzüntü Ulaşım sağladım.

3 Hosting hesabında korsan içerik özellikle XenForo yazılımı tespit ettim ve bu hesapları geri dönüşü olmaksızın sildim. DNS adresleri farklı olan alan adlarının hizmetleri sonlandırıldı.

Şu anda açabileceğim hesap sayısı 14. Varsa almak isteyen arkadaşlar alabilir.

@Üzüntü Ulaşım sağladım.
E-posta nerede?
Screenshot 2021-07-03 at 16-07-56 Vuhuv Eposta Gelen.png
Screenshot 2021-07-03 at 16-08-14 Vuhuv Eposta İstenmeyen.png

@Steve Rogers

Dostlar sunucuda büyük bir problem meydana geldi. Yapılan güncellemeden dolayı web panel dosyaları hasar gördü ve artık kök (root) erişimimiz yok. Yedeklerinizi almanız için girişleriniz aktif, sunucu formatından sonra hesaplarınızı tekrardan aktifleştireceğiz.

Bu sorundan dolayı garip bir şekilde DNS portumuz da kapandı, sitelerinize o yüzden erişim sağlayamıyorsunuz.

Yedekleriniz benim tarafımdan da alınmıştır, yeni kurulum sonunda aktarılacaktır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı