20 milyon Afgan'ın ülkesini terk etmesi bekleniyor

Ülkemizde yaklaşık 1,5 milyon Afgan var. Yönetim bunlara göz yumuyor. TSK'nın acilen bir şeyler yapması gerekiyor. 😡 😡 😡

bacha-bazi_1437068.jpg

Son düzenleme:
Hadi S*riyeliler yine bir nebze tek iken bir halt yiyemiyor grup olunca erkekleşiyorlar, ama bu Afg*n denen vahşi kabile mensuplarından hallice insan azmanları kafa kesmeye gözünü kırpmadan tecavüz etmeye kan dökmeye müsait bir ırk. Kaldı ki 17 yaşındaki bir kıza bile saldıracak cesareti buldu bu "subhuman" kılıklılar. Avrupa'da olsa yer yerinden oynardı, burada hala ümmetçilik oynayan hayalperest kokocular var.

Sonumuz iyi değil, suçlu bile olup olmadığı belli olmayan herkes “din kardeşi” diye ülkeye alınıyor. Ümit Özdağ’ın arkasındayız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yahu bak mantık bu kadar mı olmaz sen bu kadar bu insanı alıyorsun en azından üretim yapmayı öğret cebine de cüzi miktar koy beleş alma kendilerini çalışırlarsa hem kendilerine hem ülkeye katkısı olur. bu adamlara gidin fabrika yaptırın oraya koyun onlar devlet desteği olduğu için fazla da maaş vermezsiniz, en azından ekonomiyi dengelersiniz bu kadar insanı ücretsiz karşılayacağına seninde işine yarayacak şekilde iş ver fabrikalarda. bakın Türkiye'de işsizlik çoğalır diyebilirsiniz ama böyle olması daha iyi haksız mıyım? En azından ülkeye katkıları olur ve işleri olur düşmanca değil mantık ile yaklaşarak söylüyorum.

Sonumuz iyi değil, suçlu bile olup olmadığı belli olmayan herkes “din kardeşi” diye ülkeye alınıyor. Ümit Özdağ'ın arkasındayız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Küfür etmeden düşüncelerimi söylemem neredeyse imkansız

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı