Elektriğe Zam Bekleniyor

Bu yeterli mi?

Yetmez kardeş. (RESMİ) herhangi bir açıklama yok.

Bekle bugün yarın yapılır merak etme.
CHP veya diğer muhalif partilerden kim gelirse düzeltir merak etmeyin siz :D Bu arada Kılıçdaroğlu BEDAVAYA verecekmiş elektriği ona veya ona benzer bir partiye oy verirsiniz de kurtulursunuz bari. Hani diyorsunuz ya yorumlarda Ak partiye oy veren dedeler vs düşünsün diye, Şimdi sıra sizler de artık bakalım görelim

CHP veya diğer muhalif partilerden kim gelirse düzeltir merak etmeyin siz :D Bu arada Kılıçdaroğlu BEDAVAYA verecekmiş elektriği ona veya ona benzer bir partiye oy verirsiniz de kurtulursunuz bari. Hani diyorsunuz ya yorumlarda Ak partiye oy veren dedeler vs düşünsün diye, Şimdi sıra sizler de artık bakalım görelim

Bunu en baştan yazsaydın ya. Yer mi aradın yazmak için? Bir de sanki ilk defa zam gelecekmiş gibi inanmam diyorsun. Doyamadınız betonlara siz. Sizin karnınızı anca köprüler doyurur.

Ayrıca 2013 yılından beri LDP'liyim. Ama sayenizde seçimlere giremediğimiz için oyumu CHP'ye atıyorum boşa gitmesin diye. Yine vereceğim evet, kudur. Gidicisiniz siz bu sefer. Ağlama buralar da boş yere.

Bunu en baştan yazsaydın ya. Yer mi aradın yazmak için? Bir de sanki ilk defa zam gelecekmiş gibi inanmam diyorsun. Doyamadınız betonlara siz. Sizin karnınızı anca köprüler doyurur.
Ben nerdeyim sen nerdesin :D Betoncu köprüler diyor :D Yakında savaş kapıya dayanırsa ben sizleri o zaman göreceğim bakacağım. Kaçacak delik arayacaksınız ama çok şükür ki savunma sanayisinde baya gelişme yaptık kimseye muhtaç değiliz. Her şeyin bedeli vardır bedel ödenmeden de rahata kavuşmak olmaz. Atatürk'te zamanın da bedel ödedi ve savaşı kazandırdı. Sizler böyle AKP-CHP vs kafasın da DÜMDÜZ ilerleyin. Allah asıl size sabır versin :D zor yani bu kafayla...

Akıllanmazlar hocam. O yüzden dedim muhalefet kazansa bile 10 puan fark atarak kazanmalı. Hala daha net 20-25 milyon oyları var bugün seçim olsa. İneceği kadar indi, bu saatten sonra düşmez kolay kolay. Hızla oyları düşüyor diyenlere ben artık inanmıyorum. Bu işin sonu İsrail'de ki hükümet modeline gidecek gibi duruyor.

Şimdi emekliye bayram ikramiyesi zammı yapacaklar o zamla beraber bunları kaynatırlar kesin.

Ben nerdeyim sen nerdesin :D Betoncu köprüler diyor :D Yakında savaş kapıya dayanırsa ben sizleri o zaman göreceğim bakacağım. Kaçacak delik arayacaksınız ama çok şükür ki savunma sanayisinde baya gelişme yaptık kimseye muhtaç değiliz. Her şeyin bedeli vardır bedel ödenmeden de rahata kavuşmak olmaz. Atatürk'te zamanın da bedel ödedi ve savaşı kazandırdı. Sizler böyle AKP-CHP vs kafasın da DÜMDÜZ ilerleyin. Allah asıl size sabır versin :D zor yani bu kafayla...

Neyin kafasını yaşıyorsun sen? Konuları başka taraflara çekme gereksiz yere. Zam konusundan saçma sapan savaş konusuna geldin. Üstelik AKP'li değilsin madem ne diye AKP'liymiş gibi yazıp konuyu kaynatıyorsun. Bak işine. Alakasız yerden vurmaya çalışma, biz burada ne konuşuyoruz sen ne söylüyorsun. Senin kafana yazık asıl. Maksadın lafları çarpıtmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı