[20 Saatliğine Ücretsiz] CAREUEYES PRO 2 (Gözleriniz için mavi ışık filtrelemesi)

Dümdüz

Megapat
Makaleler
53
Yer
İstanbul
Herkese selamlar.

Program burada (CareUEyes PRO 2 (100% discount) | SharewareOnSale) 20 saatliğine ücretsiz alınabiliyor. 1 yıl lisans var. Sağlık, Oyun, Film modu gibi seçeneklerinin olması çok hoşuma gitti, programı bir kez açınca "Gözlerim ne yoruluyormuş be" dedirtti.

Direkt indirmek için kullanabilirsiniz, lisans otomatik tanımlanır: https://downloads.sharewareonsale.c...rewareOnSale_Giveaway_CareUEyes_PRO_2_hub.exe

CareUEyes, Windows PC için mavi filtre, ekran karartıcı ve dinlenme hatırlatıcısına sahip bir göz koruma yazılımıdır.

CareUEyes, ekranın daha rahat görünmesini sağlamak için mavi ışığı otomatik olarak filtreler ve göz yorgunluğunu önlemeye yardımcı olur. Ayrıca günün saatine bağlı olarak ekranın parlaklığını otomatik olarak ayarlar ve göz ağrısını azaltır. CareUEyes, önceden ayarlanan zaman aralığına bağlı olarak size düzenli molalar vermenizi hatırlatacaktır. CareUEyes odak penceresi odaklanmanıza, konsantrasyonu artırmanıza ve metni, tabloları ve elektronik tabloları kolayca okumanıza yardımcı olur.

Screenshot_1 (1).png

Gerektiğinde Windows'un kendi özelliğini devreye sokuyorum ancak yine de alternatif arayanlar veya daha çeşitli filtreler arayanlar için fena uygulama değil.

Bilgilendirme için teşekkürler.

Ayrıca bu konuya neden kızgın atıldı?

Geceleri pcnin min parlaklığı az geliyordu ve böyle bir program arıyordum iyi denk geldi, teşekkürler kaptım.

Geri
Yukarı