[Süre Bitti][10 Saatliğine Ücretsiz] CAREUEYES PRO 2 (Gözleriniz için mavi ışık filtrelemesi)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Memnun musunuz? Güneş gözlüğü alacaktım gündelik ama telefon ve bilgisayarla haşır neşir olduğum için ben de bakmaya başlamıştım ama fiyatları uçuktu, çok fark ediyor mu?

Ayrıca konu sahibine çok teşekkürler.
Hocam dediğim gibi bir kaç saattir kullanıyorum ama anlık etkisi epey iyi. Gerçekten ekrandan çıkan ışığı çok güzel filtreliyor ve gözü ağrıtmıyor. Ben HOYA marka cam tercih ettim, 350-400 civarında da HOYA’ya bağlı alt markası üretim yapıyor. Onu da tercih edebilirsiniz.

Hocam dediğim gibi bir kaç saattir kullanıyorum ama anlık etkisi epey iyi. Gerçekten ekrandan çıkan ışığı çok güzel filtreliyor ve gözü ağrıtmıyor. Ben HOYA marka cam tercih ettim, 350-400 civarında da HOYA’ya bağlı alt markası üretim yapıyor. Onu da tercih edebilirsiniz.
Teşekkürler hocam, alırsam ZEISS alırım gibi gözüküyor o kadar para verdikten sonra, aklımdan geçen asıl soru normal optik gözlük kullanırken zarar verme olasılığı var mıdır?

Oyun modu ne işe yarıyor? Bir şey daha var Chrome zararlı olabilir diyor. @Dümdüz

Gözlerim bu ışığa hiç alışkın değil. Daha çok ağrıttı şu an.
Benim de şu an öyle ama telefonda mavi ışık filtresini ilk etkinleştirdiğimde de aynısı olmuştu. Şimdi bana para verseler telefonu mavi ışık filtresi kapalıyken kullanmam.
Oyun modu ne işe yarıyor? Bir şey daha var Chrome zararlı olabilir diyor. @Dümdüz
Setup dosyası direkt değil, o yüzden. Kurulumda başka bir program daha yükleme aşaması var. Onu algılıyordur. Oyun modu renkleri oyuna özel ayarlıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı