20 tane Metin 2 açmak için işlemci tavsiyesi

Oakenshield

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,
Sistemim şu şekilde: (AMD Ryzen 5 5500)

IMG-20230216-WA0001.jpg

Aynı anda 16-20 arası Metin2 açmayı düşünüyorum.
Bir arkadaşım islemcin Metin2 için kötü, 4 5 tane açsan kasar dedi. Intel işlemci alman lazım demişti.

O arkadaşından bir daha tavsiye alma. Metin 2'nin optimizasyonunun kötü olduğunu biliyorum 20 tane açar mı bilemem.

:D Is that irony? Şaka bir yana Metin2 yıllardır optimizasyonu sorunlu olan bi oyun ne kadar güçlü grafik kartı da olsa CH1'de pazar kurduğunda istemci bi süre sonra siyah ekrana düşüyor. Ben bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum fakat önerisi olan arkadaşlar varsa onları da bi dinle bakalım.

:D Is that irony? Şaka bir yana Metin2 yıllardır optimizasyonu sorunlu olan bi oyun ne kadar güçlü grafik kartı da olsa CH1'de pazar kurduğunda istemci bi süre sonra siyah ekrana düşüyor. Ben bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum fakat önerisi olan arkadaşlar varsa onları da bi dinle bakalım.
Evet siyah ekran sorunu yaşadım ondan ötürü işlemci metin 2 için iyi değil diye düşündüm :D

@OverFireable hocam bende Metin2 oynuyorum işlemcim i5 11400F 20 karakter acınca CPU yuzde 100 oluyor ve sıcaklık degerlerı 90 100 goruyor. İşlemcimi degiştireceğim i5 13600K alsam bu sorunu yaşar mıyım ya da daha ıyı bır ıslemcı onerın var mı?

@OverFireable hocam bende Metin2 oynuyorum işlemcim i5 11400F 20 karakter acınca CPU yuzde 100 oluyor ve sıcaklık degerlerı 90 100 goruyor. İşlemcimi degiştireceğim i5 13600K alsam bu sorunu yaşar mıyım ya da daha ıyı bır ıslemcı onerın var mı?
Sen en iyisi mi İ9 13900KF al rahatına bak Metin2 de kasmaz hem, 200 karakter yönetirsin aynı anda.

Yeni konular

Geri
Yukarı