20 TL oyun önerisi

UmurBuğra

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar son para. Yaz indirimlerinden oyun alacağım ama kararlaştıramadım. En son Batman Arkham City aldım sarmadı (Batman sevmediğim için olabilir). Sonra Moonlighter aldım, bu tarz çok zorlamayacak oyunları severim ve bu tarz öneri istiyorum zaten ama bu oyunda da sürekli aynı şeyi yaptığımız için iade ettim. Bana zor olmasın bir oyun veya birkaç oyun önerirseniz sevinirim. Platform falan fark etmez. Zor olmasın dedim ama bu fiyata bunu kesin oynamalısın dediğiniz oyun varsa söyleyin. Zor oyun oynarım ama bu aralar havamda değilim o yüzden öyle dedim.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatta kalma oyunu seviyorsan hikaye de olsun istiyorsan biraz The Long Dark, yanına da RPG olarak Fallout New Vegas.
Ben aksiyon seviyorum arada da gizlilik olursa fena olmaz diyorsan Metal Gear Solid V: The Definitive Experience, 2 tane oyun tüm DLC'ler ile 24 lira.
Eski olsun ama açık dünya olsun diyorsan, Bully veya L.A Noire yanına da hem aksiyon hem de arkadaşlarınla oynamalık Pay Day 2, uzun saatler oynamak için Mount And Blade Warband, son kalan parayla da biraz simülasyon istersen arabalara da ilgin varsa Car Mechanic Simulator 2015 alabilirsin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı