20 TL'ye oyun önerisi

Hocam batman serisi kasar mı?
Ben eski bilgisayarımda (2 gb ram 512 mb ekran kartı 512 gb hdd 2 cekirdek 2 mb onbellek islemci) ile arkham cityi bitirdim arkham asylumu bitirdim arkham originsi bitirdim bir tek arkham knight kaldırmadı. Sizinki hayda hayda kaldırır knight dışında hepsini hocam.

Mantıklı bir karar hocam. İlgilenirseniz bir Hitman paketi de var. İçinde Hitman: Absolution da bulunuyor. Pakedi almam derseniz de Absolution tek başına 7 lira. 13 liranız artabilir, 1-2 oyun daha alabilirsiniz. Eğer gizlilik seviyorsanız tabii. Sisteminizin de kaldıracağını düşünüyorum.
Yani hocam alıp oynamak isterdim ancak sistemimin oyun testlerine baktığımda bu oyunu 20-30 fps arasında oynatıyordu. Görüntü de çamur.
Ben eski bilgisayarımda (2 gb ram 512 mb ekran kartı 512 gb hdd 2 cekirdek 2 mb onbellek islemci) ile arkham cityi bitirdim arkham asylumu bitirdim arkham originsi bitirdim bir tek arkham knight kaldırmadı. Sizinki hayda hayda kaldırır knight dışında hepsini hocam.
Vram 128 mb olduğundan dolayı kasıyor.

İşlemcinin modeli neydi hocam?

Yani hocam alıp oynamak isterdim ancak sistemimin oyun testlerine baktığımda bu oyunu 20-30 fps arasında oynatıyordu. Görüntü de çamur.

Böyle düşük sistem gereksinimli oyunlarda ekran kartı değilde ram öne çıkıyor diye biliyorum eğer yanlışım varsa düzeltirsiniz.

Bully önereyim hocam o zaman. Öğrenci dövmek istiyorsanız tam sizlik.

Bully önereyim hocam o zaman. Öğrenci dövmek istiyorsanız tam sizlik.
O da aklımda hocam. Zamanında Burak Oyunda izlerken özeniyordum. güzel günlerdi.

50-60 fps yeterli hocam bende o civarlarda bitirdim hatta daha düşüktür. Cityde aşırı bir sistem istemiyor zaten Asylumdan çok az daha istiyor o kadar.
Evet hocam yeterli aslında. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Belki bütçeyi biraz daha arttırıp dediğiniz diğer oyunları da alırım.

Modlamak ve yönetmek istiyorsan Warband,
Hocam bir de Warband'da online var mı?

Son düzenleme:
O da aklımda hocam. Zamanında Burak Oyunda izlerken özeniyordum. güzel günlerdi.

Evet hocam yeterli aslında. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Belki bütçeyi biraz daha arttırıp dediğiniz diğer oyunları da alırım.

Hocam bir de Warband'da online var mı?
Sanırım var.

Geri
Yukarı