20 TL'ye oyun önerisi

Düşüneceğim hocam yarın alacağım.

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim hocam. Peki GTA 4'ü buraya dahil etsek nasıl olur? Önerdiğiniz oyunların arasında güzel bir yeri var mıdır? Ve güzel bi kasmama dosyası bulunur mu?
Dying Light geçenlerde epic gameste ücretsiz verilmişti belki almışsınızdır kontrol edip almanızı tavsiye ederim.

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim hocam. Peki GTA 4'ü buraya dahil etsek nasıl olur? Önerdiğiniz oyunların arasında güzel bir yeri var mıdır? Ve güzel bir kasmama dosyası bulunur mu?

GTA 4 oynayacağına GTA San Andreas oyna daha sarar bence 😂 GTA San Andreas: Multi theft Auto ve San Andreas multiplayer oynayıp Online bir şekilde zevk alabilirsin

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim hocam. Peki GTA 4'ü buraya dahil etsek nasıl olur? Önerdiğiniz oyunların arasında güzel bir yeri var mıdır? Ve güzel bi kasmama dosyası bulunur mu?
GTA4'ü i3 1. nesil ile oynuyordum. Aşırı akıcı bir performansı yoktu fakat oynanabilirlik seviyesi fena değildi. Oynayabileceğinizi düşünüyorum. Oyunun kalitesi tartışılmaz, tek önerim karanlık hava sevmiyorsanız oyunu almayın.

Buna bir bakın hocam sistemin el verdiği kadar da modlarsanız sarabilir.

Şimdi biraz daha baktım da pek GTA4 oynayabilirsiniz gibi durmuyor hocam. Videolarda 15-20 FPS civarı alıyorlar.

GTA4'ü i3 1. nesil ile oynuyordum. Aşırı akıcı bir performansı yoktu fakat oynanabilirlik seviyesi fena değildi. Oynayabileceğinizi düşünüyorum. Oyunun kalitesi tartışılmaz, tek önerim karanlık hava sevmiyorsanız oyunu almayın.
Karanlık hava severim hocam.
Buna bir bakın hocam sistemin el verdiği kadar da modlarsanız sarabilir.
Sağ olun hocam. Düşüneceğim.

Şimdi biraz daha baktım da pek GTA4 oynayabilirsiniz gibi durmuyor hocam. Videolarda 15-20 FPS civarı alıyorlar.
Evet hocam doğru. Ben de şimdi baktım. Kasmayı azaltmak için grafik modları var. Ancak oyunu GTA: San Andreas gibi oynamak yerine başka bir oyun alayım daha mantıklı.

Evet hocam doğru. Ben de şimdi baktım. Kasmayı azaltmak için grafik modları var. Ancak oyunu GTA: San Andreas gibi oynamak yerine başka bir oyun alayım daha mantıklı.
GTA 4 oynayacağına GTA San Andreas oyna daha sarar bence 😂 GTA San Andreas: Multi theft Auto ve San Andreas multiplayer oynayıp Online bir şekilde zevk alabilirsin
. . ...

Mantıklı bir karar hocam. İlgilenirseniz bir Hitman paketi de var. İçinde Hitman: Absolution da bulunuyor. Pakedi almam derseniz de Absolution tek başına 7 lira. 13 liranız artabilir, 1-2 oyun daha alabilirsiniz. Eğer gizlilik seviyorsanız tabii. Sisteminizin de kaldıracağını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı