20 TL'ye oyun önerisi

Henss

Hectopat
Daha fazla  
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
Lexar 256 GB Nvme
Ekran kartı
Intel UHD 600
Anakart
E510MA
İşlemci
Intel Celeron N4020
Merhaba. Yaz indirimlerini pek fazla değerlendirmeyeceğim ancak yine de 20 TL'lik bir oyun almak istiyorum. Aklımda M&B Warband var ancak daha güzel oyunlar varsa alabilirim. Bir de M&B hala Online oynanabiliyor mu? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba. Yaz indirimlerini pek fazla değerlendirmeyeceğim ancak yine de 20 TL'lik bir oyun almak istiyorum. Aklımda M&B Warband var ancak daha güzel oyunlar varsa alabilirim. Bir de M&B hala Online oynanabiliyor mu? Şimdiden teşekkürler.

Al Warband'i ama alternatif olarak Batman Telltale series alabilirsin 13 TL'ydi sanirim.

Dövüşmek istiyorsan Batman Arkham Collection,
Modlamak ve yönetmek istiyorsan Warband,
Ortaçağ'da gerçekçi bir deneyim istiyorsan Kingdom Come: Deliverance,
Parkur yapayım, zombi döveyim diyorsan Dying Light,
Sakince tarım yapayım, köyde gezeyim diyorsan Stardew Valley,
Ağır ve derin bir hikâye oynayayım diyorsan Disco Elysium.

1
2
3
4
bu oyunları alabilirsiniz.

Sisteminizin kaldıracağı pek seçenek yok gibi.

Al Warband'i ama alternatif olarak Batman Telltale series alabilirsin 13 TL'ydi sanirim.
Düşüneceğim hocam yarın alacağım.
Dövüşmek istiyorsan Batman Arkham Collection,
Modlamak ve yönetmek istiyorsan Warband,
Ortaçağ'da gerçekçi bir deneyim istiyorsan Kingdom Come: Deliverance,
Parkur yapayım, zombi döveyim diyorsan Dying Light,
Sakince tarım yapayım, köyde gezeyim diyorsan Stardew Valley,
Ağır ve derin bir hikâye oynayayım diyorsan Disco Elysium.
Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim hocam. Peki GTA 4'ü buraya dahil etsek nasıl olur? Önerdiğiniz oyunların arasında güzel bir yeri var mıdır? Ve güzel bi kasmama dosyası bulunur mu?

Geri
Yukarı