200-240 TL Arası Mouse ve Mousepad Önerisi

TechnoTechSam

Hectopat
Herkese iyi forumlar.
Başlıkta da belirttiğim gibi 200-240 lira arası mouse ve mousepad almak istiyorum. Biraz araştırma yaptım ve 2 adet sonuca ulaştım.

Steelseries Rival 100 + Steelseries QCK mousepad
Logitech G102 + Steelseries QCK mousepad

Mousepad bulamadığım için tek model yazdım. Aklım Steelseries Rival 100'den yana, ne de olsa bir nevi set olmuş oluyor. Her türlü öneriye açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mastermouse MM530 modeline göz atabilirsiniz. Kişisel olarak tüm mouseları kullanmama rağmen ben çok beğendim. Burada diğer mouseları kötülemek açısından değil, diğer mouselar kadar iyi demek için bu cümleyi kullanıyorum.
Ustam 750Tİ'yi güzelce besleyecek bir PSU'nuz var mı ?

Ustam 750Tİ'yi güzelce besleyecek bir PSU'nuz var mı ?

Tabii ki de :) Masterwatt serisi PSU'larımız Dünya'da bir çok inceleme medyasından ödül almış serimiz. Şu sayfadan kontrol edebilirsin. Kaç watt bir PSU lazım size şu an bilemiyorum ama sanırım 600Wlık bir model yeterli olacaktır. Ben 1070li makinemde Masterwatt Lite 600W kullanıyorum ve 2 senedir bir sıkıntı ile karşılaşmadım. 600W'ı ileriye dönük düşünerek söylüyorum hatta yarı modüler bir model olan G650M modelini de tercih edebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı