200-250 TL mouse önerisi

G203 çift basma sorunlu diye duymuştum. Razer Blade dediğiniz şeyin linkini atabilir misiniz?
Sensör olarak o fiyata en yakın Viper Mini 3359, HP Omen Reactor 3389 hocam en üst düzey o şu an sizin isteklerinize göre HP'nin fotoğrafını aşağıya bıraktım.

Eki Görüntüle 1109372
RGB logonun olduğu yer aşağı indirilebiliyor.

Uff kulaklık çok iyi hocam.

G203 LS olabilir. Kullanıyorum şu an memnun gibiyim. Zaten inceleme konusunu da yazmıştım.

Bloody FPS oyunları için biçilmiş kaftan.

Hocam tasarımı hoşuma gitmedi.

G203 Lightsync 1.5 seneden fazladır kullanıyorum. Ben memnunum. G HUB diye bir yazılımla da destekleniyor.

Kalan para ile de güzel bir mouse pad alırsın.

Mantıklı evet hocam teşekkürler.

Bu mu yoksa Katar mı sizce? Katarın Wireless olması çok iyi.

G203 LS olabilir. Kullanıyorum şu an memnun gibiyim. Zaten inceleme konusunu da yazmıştım.

G203 mü Katar Wireless mi sizce? Kablosuz olması çok iyi çünkü. Performans farkı var mıdır?
DPI durumunu ve pil durumunu belirten ışıklandırma var sadece, kablosuz farelerde RGB tercih edilmiyor pil performansını etkilediği için. Ben bir yere taşınacağı için kesinlikle kablosuz olan Katar PRO'yu alırdım.
Oyun oynarken mesela sabit tek renk açabiliyor muyuz?

Hocam tasarımı hoşuma gitmedi.

Mantıklı evet hocam teşekkürler.

Bu mu yoksa Katar mı sizce? Katarın Wireless olması çok iyi.

G203 mü Katar Wireless mi sizce? Kablosuz olması çok iyi çünkü. Performans farkı var mıdır?

Oyun oynarken mesela sabit tek renk açabiliyor muyuz?

Oyunda kablolu daha iyi oluyor. Kablolum tercih edin. Bu arada G HUB da istediğiniz türde renk, makro vs. ayarlayabiliyorsunuz.

Oyunda kablolu daha iyi oluyor. Kablolum tercih edin. Bu arada G HUB da istediğiniz türde renk, makro vs. ayarlayabiliyorsunuz.
Hocam ama bir yere taşıyınca kablolu sorun olmaz mı? Başka bir eve gidince vs. ya da dizime alınca oyun oynamadığım zamanlar kablolu kullanımı nasıl? Hep kablosuz kullandım çok fazla fark var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı