200-250 TL mouse önerisi

Hocam ama bir yere taşıyınca kablolu sorun olmaz mı? Başka bir eve gidince vs. ya da dizime alınca oyun oynamadığım zamanlar kablolu kullanımı nasıl? Hep kablosuz kullandım çok fazla fark var mıdır?

Şimdi laptop ise dizinize falan alınca Touchpad'i kullanabilirsiniz.

Hocam ama bir yere taşıyınca kablolu sorun olmaz mı? Başka bir eve gidince vs. ya da dizime alınca oyun oynamadığım zamanlar kablolu kullanımı nasıl? Hep kablosuz kullandım çok fazla fark var mıdır?

Kablosuz farede gecikme 4-5 ms fazla olur kabloluya göre. FPS oyunları oynayacaksanız kesinlikle kablolu alın. Oynamayacaksanız sizin kararınız.

Kablolu ve kablosuz arasında gecikme farkı aynı.
Our Click Latency Tests and Scores: Mice

Çok fazla yer değiştiriyorsanız kablolu fare işkence olur, zaten 2021 yılında kablolu fare almayı mantıklı bulmuyorum. Bütçe dostu çok seçenek var, hepsi de orta-iyi seviye fareler. Basilisk Hyperspeed, G305, Rival 3 Wireless, Katar Pro Wireless, G603.
İkinci el ucuza üst seviye olarak Viper Ultimate, G PRO X veya Superlight dahi alınabilir.

Çok fazla yer değiştiriyorsanız kablolu fare işkence olur, zaten 2021 yılında kablolu fare almayı mantıklı bulmuyorum. Bütçe dostu çok seçenek var, hepsi de orta-iyi seviye fareler. Basilisk HyperSpeed, G305, Rival 3 Wireless, Katar Pro Wireless, G603.
İkinci el ucuza üst seviye olarak Viper Ultimate, G PRO X veya Superlight dahi alınabilir.

Evet hocam bunlardan birini seçeceğim yüksek ihtimalle. 2. el istemiyorum. Peki bu önerdiklerinizi sıralarsanız nasıl sıralayabilirsiniz? Katar işimi görecek midir? Katar ve SteelSeries olan arasında kaldım tasarım ve fiyat açısından.

Çok fazla yer değiştiriyorsanız kablolu fare işkence olur, zaten 2021 yılında kablolu fare almayı mantıklı bulmuyorum. Bütçe dostu çok seçenek var, hepsi de orta-iyi seviye fareler. Basilisk HyperSpeed, G305, Rival 3 Wireless, Katar Pro Wireless, g603.
İkinci el ucuza üst seviye olarak Viper Ultimate, G PRO X veya superlight dahi alınabilir.

Önerdiğin farenin 1500 TL olması dışında sorun görmüyorum.

Basilisk HyperSpeed 315 TL.
G305 418 TL.
Rival 3 Wireless 395 TL.
G603 628 TL.

Pek bütçe dostu sayılmazlar aslında.

Katar Pro Wireless incelemesi
(başka forum linki paylaşmak yasak mı bilmiyorum.)

Önerdiğin farenin 1500 TL olması dışında sorun görmüyorum.

Basilisk HyperSpeed 315 TL.
G305 418 TL.
Rival 3 Wireless 395 TL.
G603 628 TL.

Pek bütçe dostu sayılmazlar aslında.

Katar Pro Wireless incelemesi
(başka forum linki paylaşmak yasak mı bilmiyorum.)

İndirimde gayet ucuza alınabilecek fareler, piyasada en düşük fare 300₺ zaten. (Gamepower, eşek james fareden saymıyorum.) Katar pro wireless ise 200₺ ye gayet değer bir fare. Tabii ki incelemede söylendiği gibi 500₺ edecek bir fare değil.
1500₺ dediğin fareyi ikinci el yazdım zaten, kendim bir hafta önce 650₺ ye Superlight aldım, araştırılırsa bulunabilir.

İndirimde gayet ucuza alınabilecek fareler, piyasada en düşük fare 300₺ zaten. (Gamepower, eşek james fareden saymıyorum.) Katar Pro Wireless ise 200₺ ye gayet değer bir fare. Tabii ki incelemede söylendiği gibi 500₺ edecek bir fare değil.
1500₺ dediğin fareyi ikinci el yazdım zaten, kendim bir hafta önce 650₺ ye superlight aldım, araştırılırsa bulunabilir.

Orijinal mağazası.

2 tane sitede düşük fiyatta. Bu sitelerden alınmaması gerektiğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı