200-250 TL ses kartı tavsiyesi

Kulaklık 32 ohm olarak gözüküyor. Aslında anakartınızın yeterince desteklemesi gerektiğini düşünüyorum ama demek ki başka sıkıntılar var.

İyi günler. Ses kartı hakkında hiç fikrim yok. İlk defa alma isteği duydum. Forumda bu kulaklığı kullanıp, mikrofon ve kulaklık deneyimini iyileştirmek için ses kartı kullanmak zorunda olduğunu yazan birilerini gördüm. Bunun için ses kartı almak istiyorum. Sizce gerçekten alınır mı? Ses bana biraz boğuk geliyordu. Servise gönderdim fakat bir problemin olmadığını söylediler.
Bu arada 7.1 Sanal Surround kısmını anlamadım. Etkinleştirebilmem için ne yapmalıyım? Yoksa kendisi taktığım an etkinleşiyor mu?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    27,5 KB · Görüntüleme: 25
İyi günler. Ses kartı hakkında hiç fikrim yok. İlk defa alma isteği duydum. Forumda bu kulaklığı kullanıp, mikrofon ve kulaklık deneyimini iyileştirmek için ses kartı kullanmak zorunda olduğunu yazan birilerini gördüm. Bunun için ses kartı almak istiyorum. Sizce gerçekten alınır mı? Ses bana biraz boğuk geliyordu. Servise gönderdim fakat bir problemin olmadığını söylediler.
Bu arada 7.1 Sanal Surround kısmını anlamadım. Etkinleştirebilmem için ne yapmalıyım? Yoksa kendisi taktığım an etkinleşiyor mu?
İyi günler. Kulaklığı bir de telefona takıp denediniz mi? Yani kullaklığı kullanmadığım için net bir şey söylemem zor. Tabi ki her zaman daha iyi ses kartı ile özellikle kaliteli kulaklıklar daha iyi performans verebilir diye düşünüyorum ancak oyun vs. için onboard ses yongaları gayet yeterli olacaktır.

Mesela sesi son seviyeye kadar açma ihtiyacı duyuyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı