200-270 TL Kulaklık Önerisi

30 TL daha verip Cloud Core alabilirsiniz ama 300 TL verilmez bence. Bunu alacağınıza Amazon.de'den 250 TL'ye Cloud 2 almak daha iyi bir tercih olur.

https://www.amazon.de/HyperX-Headset-gunmetal-Zertifiziert-Generalüberholt/dp/B01N2P7NTS
Çok teşekkürler cumartesi günü siparişi verdim bugün en geç yarın kargoya verilicekmiş destekle irtibata geçtim çok hızlı ve türkçe destek oldular baya memnun kaldım açıkçası.
Önemli değil. Ben alamadım bari başkaları yararlansın. (y)

Kingston HyperX Cloud Pro Gaming Kulaklık HX-HSCL-SR/NA
Şöyle bir kulaklık buldum. Sizce alınırmı.Site güvenilirmidir? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi?
Onun yerine cloud 2 yi 263TL ye burdaki linkten alabilirsin stokta 2 tane kalmış.

Çok teşekkürler cumartesi günü siparişi verdim bugün en geç yarın kargoya verilicekmiş destekle irtibata geçtim çok hızlı ve türkçe destek oldular baya memnun kaldım açıkçası.

Onun yerine cloud 2 yi 263TL ye burdaki linkten alabilirsin stokta 2 tane kalmış.
Sade olanı stok dışı yazıyor.Kırmızı olanı ise ''Bu ürün Türkiye adresine teslim edilemiyor.'' Diyor nasıl aldınız yardımcı olabilirmisiniz? Ve hangisini seçtiniz?

Sade olanı stok dışı yazıyor.Kırmızı olanı ise ''Bu ürün Türkiye adresine teslim edilemiyor.'' Diyor nasıl aldınız yardımcı olabilirmisiniz? Ve hangisini seçtiniz?
Sepete ekleyip ödeme ekranına gelirsen sorun orda çözülüyor orda gönderilemiyor dediğine aldırış etmeyin sorunsuz gönderiyorlar.(Kırmızı olandan aldım)

Ücretsiz bir şekilde prime üye olduktan sonra alabilirsin.
Bende sipariş vermiş bulunmaktayım. Haftaya perşembe günü elime ulaşacak. Yalnız prime üye olmadım. Kartımdan para çekildi. Kulaklık kapıya geldiğinde ek bir ücret ödermiyim? Yoksa kargo parasını karttan çekmişmidir? Bilen biri yardımcı olsun lütfen.

Bende sipariş vermiş bulunmaktayım. Haftaya perşembe günü elime ulaşacak. Yalnız prime üye olmadım. Kartımdan para çekildi. Kulaklık kapıya geldiğinde ek bir ücret ödermiyim? Yoksa kargo parasını karttan çekmiş midir? Bilen biri yardımcı olsun lütfen.
Ekstra hiçbir ücret ödemeyeceksiniz, sadece günde bir kere mail kutusunu kontrol edin. Aldığınız ürün 30€'dan pahalı olduğu için gümrükte vergi alınacak. Ama bu vergiyi Amazon sizden ödeme ekranında tahsil ediyor, ihtiyacı olan bilgilere de sahip. Buna rağmen bazen vekaletname gerekebiliyor. Ama gerekmezse 10-12 günde elinize hiçbir olay olmadan ulaşır diyebilirim.

Ekstra hiçbir ücret ödemeyeceksiniz, sadece günde bir kere mail kutusunu kontrol edin. Aldığınız ürün 30€'dan pahalı olduğu için gümrükte vergi alınacak. Ama bu vergiyi Amazon sizden ödeme ekranında tahsil ediyor, ihtiyacı olan bilgilere de sahip. Buna rağmen bazen vekaletname gerekebiliyor. Ama gerekmezse 10-12 günde elinize hiçbir olay olmadan ulaşır diyebilirim.
Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Bekleyip görücez artık.

DP mağazasından Arctis 3 almak mı mantıklı yoksa Amazon dan Cloud 2 mi ? Ek olarak sorum da Cloud 2 herşey dahil 250TL ye mi geliyor ?

DP mağazasından Arctis 3 almak mı mantıklı yoksa Amazon dan Cloud 2 mi ? Ek olarak sorum da Cloud 2 herşey dahil 250TL ye mi geliyor ?
Evet herşey dahil 263TL ye bana kalırsa cloud2 daha mantıklı ama senin seçimin. Yukarıda gerekli bilgileri verdik zaten dahil olduğunu yuksrıya bakarak öğrenebilirsin

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı