200-300 TL 7.1 oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
200-300 TL

Merhabalar hocam kulaklık elinize geçti mi?

Hocam 8. gün daha. Gelse güzel olurdu ancak malesef daha elime geçmedi kendisi. Gelince incelemesini yapacağım.

Hocam bu bütçede 7.1 almanın bir anlamı yok çünkü sanal 7.1 oluyor genelde.
Windows Sonic açın aynı hissi alırsınız.

Hocam az önce böyle bir yorum geldi. Hasarlı gelmesi taşımadan kaynaklıdır pek sorun olmaz ancak umarım dip ses sorunu yoktur. Fury X'de çok çok küçük ve zorla duyulan bir dip ses vardı.

Bende gördüm, hasarlı gelmesi pek sorun değil uzun yolculuk sonuçta anlayışla karşılanabilir. Ama dediğiniz gibi umarım dip ses yoktur. Bekleyip göreceğiz artık...

Bende gördüm, hasarlı gelmesi pek sorun değil uzun yolculuk sonuçta anlayışla karşılanabilir. Ama dediğiniz gibi umarım dip ses yoktur. Bekleyip göreceğiz artık...

Hocam gece 12.00 itibarıyla kulaklığım PTT'de gümrükten geçmiş. Takip kodunu girdiğimde vergi tutarı yazıyor. 16.22 TL çıkmış.

Hocam gece 12.00 itibarıyla kulaklığım PTT'de gümrükten geçmiş. Takip kodunu girdiğimde vergi tutarı yazıyor. 16.22 TL çıkmış.

Sevindim hocam benimki de 2 güne gelir herhalde, satıcıya herhangi bir şey söylediniz mi gümrük vergisini azaltmak için?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…