200-300 TL 7.1 oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
200-300 TL
Berbat bir kulaklık önerdiğiniz çünkü. Merdiven altı üretim.

Berbatmı :D hiçbir şey bilmeden konuşuyorsunuz sülalece aldık bu kulaklıktan bundan iyisini görmedim en az 20 kişi aldık.Gerçek 7.1 var Basslar efsane kafa titretiyor Taa ötedeki adamları duyuyorum alalı 2 yıl oldu kulaklıgı halendaha 20 kişide sorun çıkmadı Kulaklıkta soyulmalar bile olmadı
Neden berbat söylermisin ?

Berbatmı :D hiçbir şey bilmeden konuşuyorsunuz sülalece aldık bu kulaklıktan bundan iyisini görmedim en az 20 kişi aldık.Gerçek 7.1 var Basslar efsane kafa titretiyor Taa ötedeki adamları duyuyorum alalı 2 yıl oldu kulaklıgı halendaha 20 kişide sorun çıkmadı Kulaklıkta soyulmalar bile olmadı
Neden berbat söylermisin ?
Hocam iki yıl olduğuna emin misiniz? Kulaklığın rampage sitesinde yayınlanma tarihi Aralık 2019 olarak gözüküyor da? Rampage çinden alıp marka basan bir firma ve bu ürün de ne olduğu belirsiz bir markaya ait. İyi olma ihtimalini düşünmüyorum bile. Elinizden hangi kulaklıklar geçti de böyle bir yorum yapabiliyorsunuz? CH321 veya Drop Plus'ı denediniz mi mesela? Veya SGH'ın tadına baktınız mı? Lütfen deneyiminiz olmadan yorum yapıp insanları yanlış yönlendirmeyin. Kimseyi mağdur bırakmaya gerek yok. Kendiniz acılısınız anlıyorum ancak bazı acılar paylaştıkça azalmaz. Tam aksine herkesin ortak acısı olur. Siz memnunsanız ne güzel. Ancak kimseye ne olduğu belirsiz garanti servisi bile olmayan bir markayı önerecek değiliz.

Hocam sadece mobil uygulamada gözüküyor kendisi. Yeni kullanıcılara özel fazladan puan veriyor. Hızlı tıklama Minigame'i diyebilirim kendisine. Onunla oranın para biriminden kazanıyorsunuz. Davet ettiğiniz yeni kişiler için ek puan alıyorsunuz. Ailenizle seferber olup topluca oynarsanız 75-80TL'lik kuponlar alabilirsiniz. Ben şanslılardan olup 85TL'lik kupon aldım ve mpow Air Pro 315 TL'ye geldi. Efsanelere göre 117 TL kupon varmış... Ancak ne gören var ne duyan...

Hocam hangi satıcıdan aldınız?

Hocam iki yıl olduğuna emin misiniz? Kulaklığın rampage sitesinde yayınlanma tarihi Aralık 2019 olarak gözüküyor da? Rampage çinden alıp marka basan bir firma ve bu ürün de ne olduğu belirsiz bir markaya ait. İyi olma ihtimalini düşünmüyorum bile. Elinizden hangi kulaklıklar geçti de böyle bir yorum yapabiliyorsunuz? CH321 veya Drop Plus'ı denediniz mi mesela? Veya SGH'ın tadına baktınız mı? Lütfen deneyiminiz olmadan yorum yapıp insanları yanlış yönlendirmeyin. Kimseyi mağdur bırakmaya gerek yok. Kendiniz acılısınız anlıyorum ancak bazı acılar paylaştıkça azalmaz. Tam aksine herkesin ortak acısı olur. Siz memnunsanız ne güzel. Ancak kimseye ne olduğu belirsiz garanti servisi bile olmayan bir markayı önerecek değiliz.
Drop plusu denedım aldıgım gun iade işlemini başlattım ses kalitesi çöptü

Bu kulaklığı yaklaşık 1 ay önce aldım çom memnunum sadece driverı biraz kötü ama kullanmadığım için sıkıntı yok gayet iyi bir kulaklık.

Siz yan hesaptan falan mı giriyorsunuz yoksa mitoz mu bölünüyorsunuz? Nedir bu kulaklıkla derdiniz anlamadım açıkcası. Resmen bir çöpü savunuyorsunuz. Benim attığım MPow yine Rampage'e ait Fury X modelinin orjinali ve yenilenmiş hali. 800 TL'lik kulaklık nerede bunlar nerede. Dünya çok garip bir yer cidden. Acınızı paylaşmak istemiş olmanız normal ancak bu kadar da büyük olduğunu bilmiyordum. Tekrardan sağ olun. Bilinmeyen modellerden uzak durmam konusunda bana iyi bir ders oldu. Teşekkürler yardımsever insan(!)

Yeni konular

Geri
Yukarı