200-300 TL 7.1 oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
200-300 TL

Furkan Uçan

Hectopat
Merhaba başlıkta gördüğünüz gibi kulaklık istiyorum. Bundan önce Rampage RM-2019g X-tıtan kullanıyordum. Genelde FPS oyunları, müzik video izliyorum ses kalitesi önemli ve FPS oyunları için mesela ayak seslerini rahat ayırt edebileceğim güzel bir kulaklık önerilerinizi bekliyorum.

Bu bütçede 7.1 özelliği pek işinize yaramaz.

Yurt içinden isterseniz:

Merhaba başlıkta gördüğünüz gibi kulaklık istiyorum. Bundan önce Rampage RM-2019g X-tıtan kullanıyordum. Genelde FPS oyunları, müzik video izliyorum ses kalitesi önemli ve FPS oyunları için mesela ayak seslerini rahat ayırt edebileceğim güzel bir kulaklık önerilerinizi bekliyorum.

4-5 aydır kullanıyorum gayet de iyi ama uygulamasını bilgisayarına bence indirmelisin (indirmeden de çalışıyor bu arada).

Türkiye'den alma şartın yoksa Eksa E900 Pro alabilirsin bende bu kulaklığı sipariş edeceğim bu ayın 20'sinde ve kupon kardeşliği ile 75 TL'lik indirim kuponu kazanarak çok daha ucuza alabilirsin.
Bu da kablosuz olarak önerim.

Son düzenleme:
Türkiye'den alma şartın yoksa eksa E900 Pro alabilirsin bende bu kulaklığı sipariş edeceğim bu ayın 20'sinde ve kupon kardeşliği ile 75 TL'lik indirim kuponu kazanarak çok daha ucuza alabilirsin.
Bu da kablosuz olarak önerim.

AliExpress'den ne kadar zamanda gelir ki?

Geri
Yukarı