200 TL 7.1 oyuncu kulaklığı önerisi

Kanka bu bayağı hoşuma gitti siyah rengi var mı diye baktım bunu buldum aynısı değil mi? Teşekkürler bu arada galiba bunu alacağım.

Ben Philips'in TAG 3115 7.1 Mikrofonlu USB Oyuncu Kulaklığı'nı kullanıyorum 8 aydır. Ve valorant gibi ses kasmaya ihtiyaç duyulan oyunlarda çok işime yaradı. Hatta hile sanan da oldu kastığım sesler ile nokta atışı yaptığımda. Mikrofon sesim için de hangi mikrofonu kullanıyorsun falan diyorlar. Valla çekinmeden 200liralık kulaklık sayesinde diyorum

Kesinlikle öneririm.

Ben James Donkey 712 kullandım 2 sene ve sadece kulak yastıkları terlettiği için kumaş kulak yastıklı bir modele geçtim. Mikrofonu da çok kaliteliydi. Arkadaşım JD 711 aldı ama onun mikrofonunun sesi az geliyordu mesela. 710 modelini hiç deneyimlemedim, herhangi bir arkadaşım da kullanmadığı için ona yorumum yok. Şu an Corsair Void Elite kullanıyorum, mikrofonun sesi az gittiği için harici bir programla +20 desibel artırdım şiddeti mesela. Yani giriş seviye f/p diye aldığım ürünün mikrofonunu çok beğenmişken ortalama üstü bir modelin -ki Discord sertifikası da var- böyle saçma mikrofonu olması garip. Kısacası, direkt marka kötülemek yerine modelleri tek tek inceleyin derim. Bazı düşük kalite markaların güzel ürünleri de olabiliyor.
James Donkey'm de dolapta duruyor hâlâ yedek olarak.

Ben James Donkey 712 kullandım 2 sene ve sadece kulak yastıkları terlettiği için kumaş kulak yastıklı bir modele geçtim. Mikrofonu da çok kaliteliydi. Arkadaşım JD 711 aldı ama onun mikrofonunun sesi az geliyordu mesela. 710 modelini hiç deneyimlemedim, herhangi bir arkadaşım da kullanmadığı için ona yorumum yok. Şu an Corsair Void Elite kullanıyorum, mikrofonun sesi az gittiği için harici bir programla +20 desibel artırdım şiddeti mesela. Yani giriş seviye F/P diye aldığım ürünün mikrofonunu çok beğenmişken ortalama üstü bir modelin -ki Discord sertifikası da var- böyle saçma mikrofonu olması garip. Kısacası, direkt marka kötülemek yerine modelleri tek tek inceleyin derim. Bazı düşük kalite markaların güzel ürünleri de olabiliyor.
James Donkey'm de dolapta duruyor hâlâ yedek olarak.

Bu üçü arasından hangisini önerirsiniz?

Bu üçü arasından hangisini önerirsiniz?
Rampage modelinin yorumlarında biraz fazla kötü yorum var, ondan dolayı Galax daha mantıklı geliyor bana ama hiçbirini deneyimlemediğim için sadece tahmin yürütüyorum. Galax modelleri arasından ise teknik özelliklerine bakarak 02 daha iyi.

Ben Philips konusunda kefilim. 3 4 kişiye aldırdım şu güne kadar. Halen bir şikayeti olan göremedim.
20210515_034634.jpg

Geri
Yukarı