200-300 TL aralığında kulaklık önerisi

Bütçe
200-300 TL
Açıklama ve öneriniz için teşekkür ederim. 7.1 özelliği olmayan kulaklıklarla FPS oyunlarda sesin nereden geldiği ile ilgili sorun yaşanır mı sizce?

Tabii ki dezavantajları olur. Fakat çoğu oyuncu kulaklığında 7.1 var zaten.

@Catbop hocam neden üzgün attınız?

Siz neden attıysanız hocam. Linkteki kulaklıklar pek de hoşuma gitmedi.

Ayrıca neden insanların hahaha attıklarını anlayamadım. Bir yanlışım olduysa kusura bakmasınlar. Fakat tepki atmak yerine mantıklı bir cevap yazabilirlerdi.

Tabii ki dezavantajları olur. Fakat çoğu oyuncu kulaklığında 7.1 var zaten.

Siz neden attıysanız hocam. Linkteki kulaklıklar pek de hoşuma gitmedi.

Ayrıca neden insanların hahaha attıklarını anlayamadım. Bir yanlışım olduysa kusura bakmasınlar. Fakat tepki atmak yerine mantıklı bir cevap yazabilirlerdi.
Çünkü nerede üretildiği ve malzeme kalitesi belli değil. Rampage'in çoğu ürünü kötü ve kalitesiz. Bu bütçede sanal 7.1 özelliği pazarlama taktiğidir. Önerilerim;

Çünkü nerede üretildiği ve malzeme kalitesi belli değil. Rampage'in çoğu ürünü kötü ve kalitesiz. Bu bütçede sanal 7.1 özelliği pazarlama taktiğidir. Önerilerim;
Bu kulaklığı 1 yıldır kullanıyorum. Ne bir kalitesizliğini gördüm ne de kötülüğünü. 7.1 konusunda haklı olabilirsiniz ben bildiğimi söyledim zaten. 50 TL'lik kalitesiz Rampage kulaklığını da kullandım ben. Halen de sözümün arkasındayım. Sesleri de gayet iyi konforu da. 270 TL verdiysem karşılığını aldım.

Bu kulaklığı 1 yıldır kullanıyorum. Ne bir kalitesizliğini gördüm ne de kötülüğünü. 7.1 konusunda haklı olabilirsiniz ben bildiğimi söyledim zaten. 50 TL'lik kalitesiz Rampage kulaklığını da kullandım ben. Halen de sözümün arkasındayım. Sesleri de gayet iyi konforu da. 270 TL verdiysem karşılığını aldım.
Linkteki kulaklıklar pek de hoşuma gitmedi.
Burada hoşunuza gitmediğini söylemişsiniz?

Geri
Yukarı