200-300 TL Arası SSD Önerisi

GoldenLigth

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci (Bilgisayar Mühendisi Adayı)
Merhabalar;
Öncelikle sistemimi yazmakla başlamak istiyorum.
İntel i7 2600K (stok fan)
Asus P8P67 Pro
Xfx Black Edition O.C HD 6850 1 Gb 256 Bit
6 GB RAM
500 GB Harddisk
SSD almak istiyorum ama pek bilgim yok SSD'ler hakkında. SSD alma konusunda yardımcı olur musunuz? Hangi marka ve modeli önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
200-250 arası hocam zorlarsam 300 yapabilirim. Tabi verdiğim fiyata değerse.

SSD'ler hakkında maalesef üst düzey bir bilgim yok, ben konu başlığını düzenlemek ve öneri yapacak arkadaşların sağlıklı öneri yapması için sordum hocam. En kısa zamanda net bilgi gelecektir konuya. :)

SSD'ler hakkında maalesef üst düzey bir bilgim yok, ben konu başlığını düzenlemek ve öneri yapacak arkadaşların sağlıklı öneri yapması için sordum hocam. En kısa zamanda net bilgi gelecektir konuya. :)

İlginiz için teşekkür ederim. :)

- - - Güncellendi - - -

Sanırsam Samsung daha yeni SSD üretmeye başladı veya ben yeni görüyorum. Sizce sağlıklı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlginiz için teşekkür ederim. :)

- - - Güncellendi - - -

Sanırsam samsung daha yeni ssd üretmeye başladı veya ben yeni görüyorum. Sizce sağlıklı olur mu?

Yurt dışında satılıyordu. Türkiye'de SSD'leri yeni satılmaya başlandı. Kontrolcü, Nand bellekler v.s. olarak çoğu markadan kaliteli.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı