200-300 TL Arası SSD Önerisi

Kardeşim bekle telefondan gireceğim KYK'da kalıyorum da internet berbat.

- - - Güncellendi - - -

Şimdi kaç gb'lık istiyorsun? Ve fiyat vereceğin en yüksek ne olacak?

- - - Güncellendi - - -

Kardeşim Corsair GTS almanı tavsiye ederim. Toogle senkron bant kullanıyor. Daha yeni sayılır. GTX'e göre daha üstün bir performans sağlamaktadır. Piyasada herkes GTX kullanmaktadır bu yüzden GTS'i tam bilmezler zaten yeni bir bant sürümü ile çıktığından dolayı piyasaya çoğu bilmez. Ama tavsiyem GTS dir.

Kardeşim bekle telefondan gireceğim KYK'da kalıyorum da internet berbat.

- - - Güncellendi - - -

Şimdi kaç gb'lık istiyorsun? Ve fiyat vereceğin en yüksek ne olacak?

- - - Güncellendi - - -

Kardeşim Corsair GTS almanı tavsiye ederim. Toogle senkron bant kullanıyor. Daha yeni sayılır. GTX'e göre daha üstün bir performans sağlamaktadır. Piyasada herkes GTX kullanmaktadır bu yüzden GTS'i tam bilmezler zaten yeni bir bant sürümü ile çıktığından dolayı piyasaya çoğu bilmez. Ama tavsiyem GTS dir.

Kardeşim ben 120 gb bi kapasite düşünüyorum şimdilik. Peki bu gtx arasında ne fark var verdiğim paraya değer mi o fark .

Emin ol değer. İlk olarak bant farkı var. GTX senkron bant kullanıyor. GTS toogle senkron kullanıyor ve özellikler açısından GTS daha üstün.

- - - Güncellendi - - -

Özür dilerim toggle bant.

Ben bunu senin bütçene göre söyledim. Ha eğer aşarım bütçeyi diyorsan üst modellerde var ama bulma sıkıntısı da var usta.

- - - Güncellendi - - -

Link?

- - - Güncellendi - - -

Farkları ile ilgili mi?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı