200-300 TL SSD Önerisi

Barracuda 120 önermek için bahaneler.

Sj.

ASUS S551 model laptop sahibiyim ve sanırım bilgisayarım SATA 3 destekliyor. Bilgisayarımdaki HDD bozulduğu için 240 veya 250 GB SSD almak istiyorum. Aşırı yüksek performanslı olmasını beklemiyorum fakat sağlam, sıkıntı çıkarmayan bir şey olmasını istiyorum. Samsung marka önerildiğini duydum. Öneriniz nedir?

860 EVO veya Barracuda 120 alınabilir ama WD Green ve falçata'dan (Adata) uzak durun.

Barracuda 120 en iyisi hocam. Apacer ve Patriot'un alınabilir bir yanı kalmadı artık. Önerilmeseler daha iyi olur. :)

Her insan 30 TL artıramıyor. :) İnatla her SSD önerisi konusunda bütçeyi aşan öneriler yapılmasına tilt oluyorum artık.
Barracuda 120 önermek için bahaneler 😡

Bütçeyi 30₺ aşabilirseniz 870 EVO en iyisi olur.
Aşamam derseniz de 860 EVO var.
Önerileriniz için teşekkür ederim. Bütçeyi arttırıp 870 EVO almaya karar verdim. Akakçe'den mi alayım?

Önerileriniz için teşekkür ederim. Bütçeyi arttırıp 870 EVO almaya karar verdim. Akakçe'den mi alayım?
Akakçe en güvenilir satıcıları listeliyor. Akakçe üzerinden en ucuza satan siteden alabilirsiniz hocam. :) Ben Amazon'dan almanızı öneriyorum. Müşteri memnuniyeti açısından daha sağlam.

Yeni konular

Geri
Yukarı