200-300 TL bandında kulaklık önerisi

legolas126

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar uygun fiyatlı kablolu kulaklık arıyorum kriterlerim.
  • 3.5mm jacklı olması.
  • Kablolu olması.
  • Yatarken sağa sola dönerken kablonun kolayca kopmaması.
  • Müzik ve oyun oynuyorum Valorant tarzı şağan soldan gelen sesleri iyi vermesi.
  • Uygun fiyatlı olması.
  • Silikonlu olmasın bir de çok kayıyor kulaktan ya da benim kullandıklarım mi kalitesiz di bilmiyorum terleyince kayıyor kulaktan.
  • Uygun fiyatlı olması Max 200TL zorlasan 299TL.
Bu konu da yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar uygun fiyatlı kablolu kulaklık arıyorum kriterlerim.
  • 3.5mm jacklı olması.
  • Kablolu olması.
  • Yatarken sağa sola dönerken kablonun kolayca kopmaması.
  • Müzik ve oyun oynuyorum Valorant tarzı şağan soldan gelen sesleri iyi vermesi.
  • Uygun fiyatlı olması.
  • Silikonlu olmasın bir de çok kayıyor kulaktan ya da benim kullandıklarım mi kalitesiz di bilmiyorum terleyince kayıyor kulaktan.
  • Uygun fiyatlı olması Max 200TL zorlasan 299TL.
Bu konu da yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkürler.

Oyuncu kulaklığı mı?

Oyuncu kulaklığı mı?

Oyuncu tam denemez sanırım sadece hani bazı sesler 3 D geliyor gibi bir olay var ya ondan olsun anlamında sağdaki adamın sessini sağ kulaklığımdan alayım anlamında.

iPhone 6 tarzdaki ıphonların kablolu kulaklıkları hakkında düşünceleriniz neler.

Huawei AM116 Kulak İçi Kulaklık Fiyatları ve Özellikleri
şu nasıl sizce*

Son düzenleme:
Oyuncu tam denemez sanırım sadece hani bazı sesler 3 D geliyor gibi bir olay var ya ondan olsun anlamında sağdaki adamın sessini sağ kulaklığımdan alayım anlamında.

iPhone 6 tarzdaki ıphonların kablolu kulaklıkları hakkında düşünceleriniz neler.

Huawei AM116 Kulak İçi Kulaklık Fiyatları ve Özellikleri
şu nasıl sizce*
O earpods'lar kötü kulağı çok acıtıyor şahsen ben orijinal kulaklıkta bu sorunu yaşadığım için silikonlu aldım hem düşmüyor hem dışarıdaki sesi kesiyor.

Geri
Yukarı