200-300 TL Logitech Klavye Önerisi

16oguzhan

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar elimdeki G105 modelini satıp üstüne 150-200 de ben koyup daha iyi, bilek desteği olan bir klavye almak istiyorum. Bütün ekipmanlarım Logitech olduğundan set yapmak istediğim için Logitech marka bir klavye arıyorum. Genelde FPS oyunları oynuyorum. Geçen günlerde Logitech G410 modelini 300 TL gibi bir fiyata düştüğünü gördüm (D&R) fakat şuan stoğu bitmiş tekrar bunun stoğunu beklemeyi düşünüyorum çünkü çok hoşuma gitti ve biraz küçük bir şeyler arıyorum G105 çok büyük geldi ve bir türlü tam alışamadım. Bir de Logitech G213 Prodigy var bunun fiyatıda 250TL sizce ne yapmalıyım? Başka önerisi olanlarında yorumunu almak isterim.

Logitech G102 Prodigy oyuncu faresi kullanıyorum. Prodigy serisinin ürün kalitesi gerçekten fiyatının çok üzerinde. Kullanılan materyal kaliteli, ürün dayanıklı ve premium hissini de çok iyi veriyor. G213 bütçem olsaydı benim tercih edeceğim ilk klavye olurdu. Oldukça estetik duruyor.

Bütçeni biraz arttırabilirsen G413 tavsiye ederim. Şuan indirimde olduğu için 370-380TL civarlarında bulunabiliyor. G413 mekanik bu arada. Bütçe artmaz diyorsan el mahkum G213 alacaksın.

Klavyeyi 2.el olarakda alabilirim ama G413 modelinde bilek desteği yok bu yüzden çok sıcak bakmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Logitech G102 Prodigy oyuncu faresi kullanıyorum. Prodigy serisinin ürün kalitesi gerçekten fiyatının çok üzerinde. Kullanılan materyal kaliteli, ürün dayanıklı ve premium hissini de çok iyi veriyor. G213 bütçem olsaydı benim tercih edeceğim ilk klavye olurdu. Oldukça estetik duruyor.
Bende G102 kullanıyorum, gerçekten memnunumda ama belki ileride G502 Proteus Core modeline geçiş yapabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman son tercihim; G410 300TL gibi fiyata bulabilirsem onu, eğer bulamazsam da G213 Prodigy alacağım. Tekrardan önerileriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Neden Acaba merak ettim de?
250 TL'ye asla alınmayacak bir klavye. 70 TL'lik G103'ten tek farkı RGB neredeyse. HyperX Alloy FPS 300 TL'ye hatta 250 TL'ye düşmüştü konuyu açtığınız tarihlerde. G413 ise 2 hafta önce 310 TL'ydi. O bütçeye indirim bekleyip mekanik klavye almak en mantıklı hareket olurdu ama olan olmuş neyse.

250 TL'ye asla alınmayacak bir klavye. 70 TL'lik G103'ten tek farkı RGB neredeyse. HyperX Alloy FPS 300 TL'ye hatta 250 TL'ye düşmüştü konuyu açtığınız tarihlerde. G413 ise 2 hafta önce 310 TL'ydi. O bütçeye indirim bekleyip mekanik klavye almak en mantıklı hareket olurdu ama olan olmuş neyse.
HyperX Alloy FPS'in nisandan bugüne 250 Liraya düştüğünü hiç hatırlamıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı