200-3500 TL arası müzik dinlemek için kulaklık önerisi

skyrm

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba belirttiğim gibi bir kulaklık arıyorum.

Sony h.ear in NC

Bulduğum hoşuma giden bir kulaklık örneği üstte paylaştım. Türkçe detaylı incelemesini bulamadım ve kablolu kulaklıkta neden batarya kullandıklarını çözemedim. Kullanan arkadaşlar varsa bu kulaklığı yada başka bir kulaklık öneriniz varsa lütfen paylaşın sadece müzik dinlemek için istiyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Bütçe:200-350

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, öncelikle kesin olarak salt müzik amaçlı kullanımdan emin olalım. Eğer öyle ise, kulaklığının in-Ear veya over-ear olmasını istediğini belirtirsen daha sağlıklı önerilerde bulunabiliriz.

@ShadowBreak- @Barış Tolon Kusura bakmayın arkadaşlar virgülden sonra boşuk koyamadığım için bir gün kısıtlandım.
-İn Ear istiyorum.
-Müzik zevkime gelirsek aslında her türlü şarkıyı dinliyorum ruh halime göre bass ağırlıklı çok dinliyorum ve istediğim şey müzikte arkadan gelen zil sesini dahi duymak istiyorum.Tiz ve Baslar dengeli birbirini boğmasın.
Telefonum Sony olduğu için Hi-Res teknolojisini destekliyor.

Bende direk kablolu olan vardı.Batarya sanırım kablosuz kullanım için ve harici yani istediğiniz zaman çıkarırsınız
pil ömrü gösteriyor birde incelemelerde de var jakın biraz üstünde
9b1936dfbb98448a_800x800ar.jpg

@ShadowBreak- sizin bir öneriniz var mı

pil ömrü gösteriyor birde incelemelerde de var jakın biraz üstünde
Eki Görüntüle 231428

@ShadowBreak- sizin bir öneriniz var mı
Araştırmalarım sonucu bataryalı modelin kablolu kullanıldığını ancak ayrıca birde bataryası olduğunu öğrendim batarya kulaklıktan ayrılmıyor ve kulaklık gücünü bataryadan alıyor. Bataryanın 16 saat bir ömrü var. Sanırım birkaç farklı modeli var en uygununu alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı