3500 TL civarı müzik dinlemek için kulaklık önerisi

iRlvua

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, dışarı çıktığımda Bluetooth ile bağlanıp şarkı dinlemek için kulaklık arıyorum. 3500 TL bütçem var AirPods tarzı bir şey istemiyorum. Sennheiser BT458'e baktım ses kalitesi düşük diyorlar. Var mı bir öneriniz? Sennheiser ve AKG olursa benim için daha iyi olur.

Merhaba eğer müzik dinlemek için alıyorsan JBL'in modellerinden düşünebilirsin.

JBL Tune 510BT düşünebilirsin, gayet sağlam bir kulaklık.

JBL T750BTNC da deneyebilirsin. Bir arkadaşımda 2 kez yere düşürdü 3. kez kardeşi doğum gününde 1. kattan atınca bozulmuştu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba eğer müzik dinlemek için alıyorsan JBL'in modellerinden düşünebilirsin.

JBL Tune 510BT düşünebilirsin, gayet sağlam bir kulaklık.

JBL T750BTNC da deneyebilirsin. Bir arkadaşımda 2 kez yere düşürdü 3. kez kardeşi doğum gününde 1. kattan atınca bozulmuştu.
Model önerme şansınız var mı? Kulak üstü olması benim için daha iyi olur

En üst kalite istiyorsanız fiyat bandında bulundukça Jabra ve Sennheiser tercih edin. Kulaklık konusunda en iyi 2 marka bunlardır muhtemelen.

Örneğin maximum fiyatlarda Jabra Elite 85h modeli ve Sennheiser HD 450BT modeli var.

Son düzenleme:
En üst kalite istiyorsanız fiyat bandında bulundukça Jabra ve Sennheiser tercih edin. Kulaklık konusunda en iyi 2 marka bunlardır muhtemelen.

Örneğin maximum fiyatlarda Jabra Elite 85h modeli ve Sennheiser HD 450BT modeli var.

Hocam Anker Q35 nasıldır bunlara karşı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Anker Q35 nasıldır bunlara karşı?
Q35 hakkında pek bilgim yok ama Q10 kullandığımı ve onun fiyatına göre çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Fakat Jabra ve Sennheiser ile karşılaştırmasını yapamam çünkü o kadar derin bir karşılaştırma için kullanmak lazım. Bu telefon kamerası ve işlemcisi gibi deneyimlenmeden anlaşılabilecek bir şey olmadığı için zor.

Fiyatına da baktım şu an ve Q30 benim önerdiğim max bütçenize göre olan kulaklıkların yarısı fiyatına yani karşılaştırmak doğru olmaz gibi. Fiyatı çok zorlamak istemiyorsanız Q30 üzmez bence, alınabilir.

Q35 hakkında pek bilgim yok ama Q10 kullandığımı ve onun fiyatına göre çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Fakat Jabra ve Sennheiser ile karşılaştırmasını yapamam çünkü o kadar derin bir karşılaştırma için kullanmak lazım. Bu telefon kamerası ve işlemcisi gibi deneyimlenmeden anlaşılabilecek bir şey olmadığı için zor.

Fiyatına da baktım şu an ve Q30 benim önerdiğim max bütçenize göre olan kulaklıkların yarısı fiyatına yani karşılaştırmak doğru olmaz gibi. Fiyatı çok zorlamak istemiyorsanız Q30 üzmez bence, alınabilir.
Pardon hocam ben birden Q30'a katmışım 😅.Yeni fark ettim. Baktığım sitede Q35 çıkmadı diye oradan yanlış yazmışım. Q35'in de diğer Q serilerine bakarsak üzmeyeceğini düşünüyorum ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı