3500 TL civarı müzik dinlemek için kulaklık önerisi

Pardon hocam ben birden Q30'a katmışım 😅.Yeni fark ettim. Baktığım sitede Q35 çıkmadı diye oradan yanlış yazmışım. Q35'in de diğer Q serilerine bakarsak üzmeyeceğini düşünüyorum ama.
Hocam normalde Sennhesier çok istiyordum fakat bt458 modeli için ses seviyesi yeterli değil diye çok yorum gördüm, jabra’nın yorumlarında ise şanslıysanız güzel ses veren kulaklık veriyorlar hepsi aynı değil yazan çok kişi var. Çok kararsız kaldım. Ben sadece tertemiz bir sesle müzik dinlemek istiyorum bunun için sizce en iyisi hangisi?

Hocam normalde Sennhesier çok istiyordum fakat bt458 modeli için ses seviyesi yeterli değil diye çok yorum gördüm, jabra’nın yorumlarında ise şanslıysanız güzel ses veren kulaklık veriyorlar hepsi aynı değil yazan çok kişi var. Çok kararsız kaldım. Ben sadece tertemiz bir sesle müzik dinlemek istiyorum bunun için sizce en iyisi hangisi?
Kalite konusunda o kadar net yorumlar yapmam yanlış olur dediğim gibi. Deneyimlenmedikçe marka hakkında duyduklarım/araştırdıklarım dışında bilgim yok. Üçünün de totalde üzeceğini sanmam ama.

Bu siteden bakabilirsiniz. Yorumlar ve özellikler falan yazıyor. Epey'de yazmayan özellikler de karşılaştırılıyor. Bazen hata olabiliyor ama daha detaylı ve daha açıklayıcı. Belki kara vermenize yardımcı olur.

Son şöyle diyebilirim: Ses kalitesi dışında Q35 oldukça iyi bir tercih gibi görünüyor, fiyatı da daha uygun. Se kalitesi olayını garannti veremem

Son düzenleme:
Hocam ne yaptınız ne satın aldınız?

Hocam ne yaptınız ne satın aldınız?
Hocam merhaba, soundcore life q35 satın aldım ve gayet memnunum. Ses kalitesi çok iyi, baslar çok temiz tizler tam olması gerektiği gibi, zaten kendi uygulamasından eq ayarı yapabiliyorsunuz ve daha iyi olabiliyor. Daha önce kullandıklarım momentum 2, airpods 2. nesil'den çok daha iyi bir ses kalitesine sahip akg k92'den bazı konularda iyi k240'a yakın diyebilirim

Hocam merhaba, soundcore life q35 satın aldım ve gayet memnunum. Ses kalitesi çok iyi, baslar çok temiz tizler tam olması gerektiği gibi, zaten kendi uygulamasından eq ayarı yapabiliyorsunuz ve daha iyi olabiliyor. Daha önce kullandıklarım momentum 2, airpods 2. nesil'den çok daha iyi bir ses kalitesine sahip akg k92'den bazı konularda iyi k240'a yakın diyebilirim
Keşke geçen hafta dönseydiniz çoktan satın aldım bir başka ürünü.

Geri
Yukarı