200 Liralık efsane kulaklık: Lenovo LP1

Bugün rastgele bir şekilde alıp beni tatmin eden, fiyatı bedavadan biraz pahalı olan bir kulaklığı size anlatacağım. Ve nasıl ucuza alınır, bunu söyleyeceğim.
Ürünümüz: Lenovo LP 1

Bu ürün beni çok ikilemde bırakmadı, sürekli bozduğum için ucuz bir kulaklık arayışına girmiştim, gene Redmi Buds 3 Lite alacaktım, ki bence rezalet bir ürün ama gene de başka tercih yok gibiydi.
Sonra Nays üzerinde gezerken Çiceksepeti'nde %20 indirim olduğunu gördüm, kulaklık bakmak istedim. Geneli Çin ürünü, kalitesiz ürünlerdi. Derken Lenovo'yu gördüm, HE05 gibi ürünlerini kullandığımdan kesin bu da çöptür ama sesi idare eder diyerek aldım, ama-aaa ürün gerçekten kaliteli, dokununca kaliteli hissettiriyor, sadece biraz büyük, sesi iyi izole ediyor, basları seven birisi olarak da beni ses olarak tatmin etti ve benim için yeterli.

Almak isteyen arkadaşlar bunları bilerek ve Nays üzerinden alabilir.
https://www.ciceksepeti.com/lenovo-...osuz-kulak-ici-bluetooth-kulaklik-kcm16102229 (254TL + Nays 10 TL hediye + Nays geri ödeme ile 190 liralara geldi.) Fiyatı biraz yükselmiş ama bence hala uygun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bundan 2 ay öncesine kadar kullanıyordum ama ne yazık ki bir gün müzik dinlerken bir anda çalışmamaya başladı. Ne yaptıysam çözüm bulamadım. Mecbur onu atıp yeni JBL quantum 50 aldım.
Lenovo kulaklık deneyimime gelirsek 1 yıl boyunca gerçekten bana güzel bir müzik deneyimi yaşattı. Kaliteli müzik zevkini iyi tattırdı. Çok özledim kendisini ama bulamadım Piyasa'da. Eksileri pil ve mikrofon onlarda iyi olsaydı alabileceğiniz en iyi kulaklıklar listesine net girerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı