Çinden aldığım 78 liralık kablosuz kulaklık incelemesi

QCY T2C kullanıyordum. 200 liraya almıştım zamanında. Şarj yeri bozulunca yeni bir kablosuz kulaklık alma gereği duydum. Banggood'dan aşağıdaki ürünü sipariş ettim.
Screenshot_20200224-141159_Banggood.jpg

20200224_141224.jpg

20200224_141238.jpg

Öncelikle söylemeliyim ki malzeme kalitesi iyi değil. Ama velakin ses kalitesi beklediğimden iyi çıktı. Basları çok iyi. Müzik doyurucu geliyor kulağınıza. En azından fiyatını fazlasıyla karşılıyor diyebilirim. Eğer ucuza kulaklık arıyorsanız bu kulaklık bütün işinizi görür derim. 3-4 saat dinleme süresi vaat ediyor. Şarj kutusu ile 4-5 defa şarj edebiliyorsunuz.

Valla bu devirde Çin'den bi şey getirtmeye korkuyorum. Kaleiçi'nde İranlılar fotoğraflarını çekmemi istedi, hayır diyemedim çektim. Eve gelince her yerimi dezenfekte ettim :dd

Ben de işte 280 lira bayıldım demin Xiaomi ANC Type-C kulaklığa. Bakalım inş iyidir.
Aliexpress'te 180 lira falan, şu virüs işi olmasa oradan alırdım ben de.

Valla bu devirde Çin'den bi şey getirtmeye korkuyorum. Kaleiçi'nde İranlılar fotoğraflarını çekmemi istedi, hayır diyemedim çektim. Eve gelince her yerimi dezenfekte ettim :dd

Ben de işte 280 lira bayıldım demin Xiaomi ANC Type-C kulaklığa. Bakalım inş iyidir.
Aliexpress'te 180 lira falan, şu virüs işi olmasa oradan alırdım ben de.
Corona Virüsü cansız bir yüzey üzerinde yaşayamıyor. Yayılması için bir konağa ihtiyacı var. Dolayısıyla rahatça alışveriş yapabilirsiniz. Fakat yine de tedbiri elden bırakmamakta fayda var.

Corona Virüsü cansız bir yüzey üzerinde yaşayamıyor. Yayılması için bir konağa ihtiyacı var. Dolayısıyla rahatça alışveriş yapabilirsiniz. Fakat yine de tedbiri elden bırakmamakta fayda var.

Virüs saptanan bir hastada evindeki alınan numunelerden kapı kolunda bulaşıcı virüs tespit edildi.Türkiye bu bu alışveriş olayına kısıtlama getirmesi lazım aciliyet olan kargoları içini açıp kendisi dezenfektan yapması lazım şakaya gelmez bu işler.

Virüs saptanan bir hastada evindeki alınan numunelerden kapı kolunda bulaşıcı virüs tespit edildi.Türkiye bu bu alışveriş olayına kısıtlama getirmesi lazım aciliyet olan kargoları içini açıp kendisi dezenfektan yapması lazım şakaya gelmez bu işler.
Evet haklı olabilirsiniz. Virüsün orada olmasında herhangi bir anormal durum söz konusu değil. Fakat virüs artık aktivitesini kaybetmiş olduğundan bulaşma riski yoktur. Tekrar belirtmek isterim ki tabi ki dezenfektan yapılması gerekir.

Arkadaşım da Banggood'dan Tronsmart spunky beat sipariş vermişti ama 24 gündür kargoya bile verilmemiş, virüs ve tatiller var falan diyorlarmış sürekli. İade talebi açtı. Siz yani bence baya şanslıymışsınız, ya da benim arkadaşım çok şanssız :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı