200 TL civarı fare önerisi

O 300 - 400 TL değil miydi? İyi olsa da daha iyi alternatifler var.

Sistem için 5000-6000 TL bütçe ayırdığım için diğer ekipmanları düşük tutuyorum hocam. Klavye içinde bir 250 TL veririm çok iyi derseniz 300 TL civarıda verebilirim.(Tercihen Logitech ama şart değil.)

Ne artıları var hocam bunun. Bu arada mouse benim hoşuma gitti onuda yarın sipariş vereceğim.
Genel olarak fiyatı için iyi. Tuşları uzun süre sonra siliniyor şimdiden söyliyim. Bir de Kumara K552 var ama gürültülü olduğu için önermedim. GXT 890 red switch kullandığı için daha sessiz K552'den.

Genel olarak fiyatı için iyi. Tuşları uzun süre sonra siliniyor şimdiden söyleyeyim. Bir de kumara K552 var ama gürültülü olduğu için önermedim. GXT 890 Red Switch kullandığı için daha sessiz K552'den.

Eyvallah hocam yardımlar için. Kulaklık, mouse tamam klavyeyi de biraz daha bakabilirim başka öneriniz varsa tekrardan atabilirsiniz.

Eyvallah hocam yardımlar için. Kulaklık, mouse tamam klavyeyi de biraz daha bakabilirim başka öneriniz varsa tekrardan atabilirsiniz.
Klavye 300TL içerisinde zaten Kumara K552 veya GXT 890 var. K552 gürültülü olduğu için olmaz.

Başka klavye bakabilirsin de iyi olacağını zannetmem.

Klavye 300TL içerisinde zaten Kumara K552 veya GXT 890 var. K552 gürültülü olduğu için olmaz.

Başka klavye bakabilirsin de iyi olacağını zannetmem.
Anladım. Bide şu mouse önerilmişti bu nasıldır?

Anladım. Bide şu mouse önerilmişti bu nasıldır?

O çok küçük ve Corsair mouse'larını sevmem. İyi şeylerde duymadım.

G102'nin alternatifi yok bu bütçede.

Geri
Yukarı