200 TL Civarı Kulaklık Önerisi

Emre Sakinmaz

Kilopat
Black friday indirimlerinden umduğumuzu bulamadık. Aklımda Corsair HS50 ya da HyperX Cloud Stinger almak vardı. Tatmin edici indirimleri göremedim. Başka önerebileceğiniz bir kulaklık veya bu 2 üründe indirim yapan sitenin linkini atar mısınız? Amazon.tr de olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Black friday indirimlerinden umduğumuzu bulamadık. Aklımda Corsair HS50 ya da HyperX Cloud Stinger almak vardı. Tatmin edici indirimleri göremedim. Başka önerebileceğiniz bir kulaklık veya bu 2 üründe indirim yapan sitenin linkini atar mısınız? Amazon.tr de olabilir.

Fiyat olarak Bloody'e falan yönelebilirsin ama çok iç açıcı olmaz. HyperX'den şaşmayacaksın en uygun indirimde Cloud 2'lerde var onun da fiyatları malum.

N11'de Hunter Series HT-600 Efsane Cuma indiriminde 2 tane aldım fiyatı çok uygun.
Yorumlarını okurken 59 TL'den alan olmuş. Sanki ürünün fiyatını ilk arttırıp sonra düşürmüşler gibi?

Kingston HYPERX CLOUD Stinger Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA Thermaltake Tt eSPORTS H200 RGB Gaming Kulaklık | ITOPYA
MSI DS501 Mikrofonlu Gaming Kulaklık | ITOPYA
indirimde olan, 250 TL civarı bu ürünleri bulabildim hangisini önerirsiniz HyperX düşünüyorum. yorumlardan incelemelerden alınır mı siteden?
Düzenleme=MSI stokta yok.

Yorumlarını okurken 59 TL'den alan olmuş. Sanki ürünün fiyatını ilk arttırıp sonra düşürmüşler gibi?

Kingston HYPERX CLOUD Stinger Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA Thermaltake Tt eSPORTS H200 RGB Gaming Kulaklık | ITOPYA
indirimde olan, 250 TL civarı bu ürünleri bulabildim hangisini önerirsiniz HyperX düşünüyorum. yorumlardan incelemelerden alınır mı siteden?

Eğer FPS oyunları için alıyorsan aynen HyperX şaşma.

Valla ben zamanında 600 liralık kulaklık da kullandım. O da bozuluyor. O yüzden ucuza yönelmeni isterim. Artan parayla oyun falan alırsın..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı