200 TL direksiyon seti önerisi

Fromhighschool

Decapat
Maks 200 TL (250 belki) direksiyon seti önerisi istiyorum. ETS 2'de kullanacağım. Biraz da ileriye dönük önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata fazla kaliteli ve şaşaalı bir şey bekleme.

200 tl alınabilecek en iyi direksiyon önerin bu ise konuyu kapatıcam daha iyisi varsa önerir misin?
Bu fiyata fazla kaliteli ve şaşaalı bir şey bekleme.

Ben öyle bir şey demedim daha iyi bir şey önermicekse konuyu kapatıp önerdiklerini alacağımı söyledim. Ancak yanlış anlamış olabilirsiniz sorun yok.
Hocam daha iyi bir şey öneremem çünkü önerdiklerim den daha iyi bir set bulman zaten zor. Eğer güzel bir şey almak istiyorsan kafadan min. 750 TL çıkaracaksın.

Hocam daha iyi bir şey öneremem çünkü önerdiklerim den daha iyi bir set bulman zaten zor. Eğer güzel bir şey almak istiyorsan kafadan min. 750 TL çıkaracaksın.
Şu lanet dolar kuru olmasaydı geçrekten rahat rahat direksiyon alacaktık da. Ekonomi malum işte. Neyse biz de yolumuza bakıcaz artık bütçem yettiğince.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı