200 TL Fiber - AC Destekli Modem Önerisi

Çok saçma bir olaymış anladığım kadarıyla.
Peki gelen Tilgin modemden memnun kalmazsam yeni modem aldığımda eve ekip gelir mi modemi kurmak için?
Orası meçhul. Şans işi biraz. Mesela 2 ay önce taşındım şu anki binaya mesela. Altyapı yoktu. Şansıma 1-1,5 ay sonra fiber olarak döşendi. Ben daha uzun sürer diyordum. 3-4 sene bekleyen de oluyor mesela. Tamamen şans işi.

Son düzenleme:
Orası meçhul. Şans işi biraz. Mesela 2 ay önce taşındım şu anki binaya mesela. Altyapı yoktu. Şansıma 1-1,5 ay sonra fiber olarak döşendi. Ben daha uzun sürer diyordum. 3-4 sene bekleyen de oluyor mesela. Tamamen şans işi.
Son olarak şunu sormak istiyorum. Eğer bana kullanıcı adı ve şifre gibi şeyler verilmeyecekse sanırım benim de o zaman fiber destekli modem almamın hiç bir faydası olmayacak.
Bu durumda sadece AC destekli router alsam Tılgın’ın wi-fi’ını kapatsam bu şekilde fiber interneti sadece ac router’dan kullansam olmaz mı?

Son olarak şunu sormak istiyorum. Eğer bana kullanıcı adı ve şifre gibi şeyler verilmeyecekse sanırım benim de o zaman fiber destekli modem almamın hiç bir faydası olmayacak.
Bu durumda sadece AC destekli router alsam Tılgın’ın wi-fi’ını kapatsam bu şekilde fiber interneti sadece ac router’dan kullansam olmaz mı?
Kullanabilirsin. Tilgin'in ethernet portlarından birisi ile alacağın router arasında bağlantı kurup kullanabilirsin. Fakat ana modem yine Tilgin olur. Tek farklı kısmı bu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı