200 TL ile önce kulaklık mı, klavye mi?

alpologi

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Milli Sporcu
İkisi arasındayım şu an ve bütçem 200 lira ne yapacağımı bilmiyorum. Hem ilk önce kulaklık mı klavye mi onu merak ediyorum hem de önerilerinize açığım.

İkisi arasındayım şu an ve bütçem 200 lira ne yapacağımı bilmiyorum. Hem ilk önce kulaklık mı klavye mi onu merak ediyorum hem de önerilerinize açığım.
Elinde dandik veya kaliteli bir kulaklık varsa klavye derim. Ama mekanik klavye fetişin varsa yani. İllaha ışıklı mışıklı olmasına gerek yok dersen al ucuz bir klavye yanına iyi bir kulaklık.

Kulaklık olmadan ses duyamazsın müzik dinleyemezsin. Klavye olmadan hiç bir şey yapamazsın mesaj yazamazsın. Klavye alın derim.

Klavyem de kulaklığımda var klavye ofis klavyesi kulaklık da kulakiçi kulaklık. Update etmek istiyorum.

Sizin için ufak bir set yaptım. Klavyeyi bütçeniz doğrultusunda anca bulabildim. Kaliteli olduğu söylenemez fakat idare eder. Kulaklık ise düşük bütçelerde tercih edilebilir. Daha ucuza bulunuyor fakat diğerlerinin mağaza puanı düşük geldi bana.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı