Önce klavye mi kulaklık mı almalıyım?

GöktürkAkın

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben MSI GK701 mekanik klavye (fiyatı 600 TL'den 350 TL'ye düştü) veya SS Arctis 3 kulaklık alacağım. Şu an bende normal Everest klavye ve Rampage SN-R5 kulaklık var. Önce hangisini almalıyım?
Not: İndirim bugün bitiyor hızlı cevaplarsanız sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi klavyenin o kadar büyük bir etkisi yok. Ama uzun kullanımda ve oyunlarda yani 3 saat aralıksız oyun oynayan biri isen kulaklık daha da önemli bir nokta oluyor. O yüzden kulaklık almalısın öncelikli olarak.

Kullanım açısından birşey diyemem arkadaş yorumlamış onu zaten. Ekonomik olarak düşünürsen hangisinin indirimi daha yüksek ise (sadece hepsiburada üzerinden değerlendirme) onu al bence.

Bu ekipmanları düşündüğünüze göre oyun amacıyla olduğunu varsayarak kesinlikle kulaklık daha öncelikli diyorum. Hoca yalnız bu hepsiburada indirimlerinden önce klavye alacaktım indirim gelince ekran kartına yöneldim attığınız klavye dehşet görünüyor fiyatı da Cherry MX klavye için süper yazdım bir kenara

İkisi de aynı fiyata satılsaydı ilk kulaklık almanı önerirdim. Ne de olsa kafana takıp 2 3 saat duruyor orada :) Ama adam akıllı bir indirim olduğu için klavyeyi almanızı öneriyorum. İndirim indirimdir bir daha bulmanız zor :D

Merhaba arkadaşlar ben MSI GK701 mekanik klavye (fiyatı 600 TL'den 350 TL'ye düştü) veya SS Arctis 3 kulaklık alacağım. Şu an bende normal Everest klavye ve Rampage SN-R5 kulaklık var. Önce hangisini almalıyım?
Not: İndirim bugün bitiyor hızlı cevaplarsanız sevinirim :)

Rampage sn r5 alma kulak yerleri küçük kulagını acıtır bide kablosu dandik bende var aynısından sol taraftan ses gelmiyor anca kabloyu mikrofana dolayınca geliyor kablolar adi biraz paraya kıy rahat edersin ben hatayı yaptım sen yapma

Rampage sn r5 alma kulak yerleri küçük kulagını acıtır bide kablosu dandik bende var aynısından sol taraftan ses gelmiyor anca kabloyu mikrofana dolayınca geliyor kablolar adi biraz paraya kıy rahat edersin ben hatayı yaptım sen yapma
Yanlış anladın sen galiba. Arkadaşta varmış zaten o. Onun yerine kulaklık bakıyor zaten.

Geri
Yukarı