200 TL klavye önerisi

Bütçe
200TL

sametkarataas

Hectopat
200 lira bütçeye Anti-Ghosting özellikli (6 tuş yeterli) klavye önerebilir misiniz?
Gamenote KB487l modeline de baktım fakat 50 TL fazla verip mekanik hisli bir klavye almak daha mantıklı geldi.
Bu klavye dikkatimi çekti alınır mı?

200 lira bütçeye Anti-Ghosting özellikli (6 tuş yeterli) klavye önerebilir misiniz?
Gamenote KB487l modeline de baktım fakat 50 TL fazla verip mekanik hisli bir klavye almak daha mantıklı geldi.
iyi bir klavyedir fiyatıda ideal

iyi bir klavyedir fiyatı da ideal.

😂😂😂 İyi klavye mi 😂😂 hocam sakın bundan almayın 1 hafta sonra tuş silinme + tuş takılma sorunları başlar bu nedir Preo markası başlı başına dandik bir marka.
Attığınız klavye güzel bir modeldir.Bence alabilirsiniz biraz araştırma yaptım internette kronik bir sorun yaşayanı görmedim.

😂😂😂 İyi klavye mi 😂😂 hocam sakın bundan almayın 1 hafta sonra tuş silinme + tuş takılma sorunları başlar bu nedir Preo markası başlı başına dandik bir marka.

Attığınız klavye güzel bir modeldir. Bence alabilirsiniz biraz araştırma yaptım internette kronik bir sorun yaşayanı görmedim.

Peki MF product markası iyi midir?
Ayrıca bu klavyede Anti-Ghosting var mıdır?

Geri
Yukarı