200 TL Kulaklık Önerisi

DenizG101

Hectopat
Merhaba arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi 200 TL bütçem var, önerilerinizi bekliyorum. Aslında aklıma Bloody G501 ve Snoopy SN-RW 1 var, bu iki kulaklıktan hangisini önerirsiniz veya bunların dışında önereceğiniz ses kasma odaklı bir kulaklık var mıdır?
Biliyorum bu fiyata düzgün ses kasma odaklı bir kulaklık olmaz ama şu anda kullandığım kulaklık zamanında 60 TL'ye müzik dinlemek için aldığım Sony marka kulaklık bu kulaklıktan daha iyi olacağını düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mikrofonu kullanışlı mıdır? Günlük kullanımda karşıya sesi net olarak iletir mi?

Evet iletiyor. Aslında bazı kullanıcılarda ses problemi yaşıyoruz. Sanırım ayarlarında bir sıkıntı var. Youtube inceleme kanallarına gönderdiğimizde mikrofon gayet güzel çalışıyor. Ancak bazı kullanıcılar mikrofonun ses almadığından, cızırtılı ses gönderdiğinden şikayet ediyor. Bizde biraz şaşkınız. Bende evde kullanıyorum arada kontrol amaçlı. Bir sıkıntı yaşamadım. Tercih ederseniz umarız sizde bir sıkıntı yaşamazsınız.

Evet iletiyor. Aslında bazı kullanıcılarda ses problemi yaşıyoruz. Sanırım ayarlarında bir sıkıntı var. Youtube inceleme kanallarına gönderdiğimizde mikrofon gayet güzel çalışıyor. Ancak bazı kullanıcılar mikrofonun ses almadığından, cızırtılı ses gönderdiğinden şikayet ediyor. Bizde biraz şaşkınız. Bende evde kullanıyorum arada kontrol amaçlı. Bir sıkıntı yaşamadım. Tercih ederseniz umarız sizde bir sıkıntı yaşamazsınız.
Birazcık daha araştırıp kararımı ona göre vermek istiyorum. Malum bu işler aceleye gelmez :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı