200 TL mekanik klavye önerisi

Biraz geç cevap oluyor ama tutamadım kendimi. Gamepower ve Trust'un Rampage'den daha iyi olduğu kanaatine nereden vardın? Gamepower ve Trust markası sadece ülkemizde satış yakalayabilmiş markalardır. Nedeni ise ülkemizin kalkınma gücünün zayıf olması ve bu nedenle ucuz fakat kalitesiz Gamepower ve Trust markalara yönelmemiz. Rampage, gerekirse uygun oyuncu ekipmanlarıyla olsun, gerekirse pahalı oyuncu ekipmanlarıyla olsun senin dediginin tam tersine Gamepower ve Trust markalarından kat kat kalitelidir. Rampage'in zamanında 10 liraya aldığım mousesini senelerce kullanıp, bilgisayarı satınca kuzenime verdim hala takır takır çalışıyor ki Rampage müşterisiyle çok ilgilenen bir firma. Ürünün bozulduğu zaman garantiye gönderince sorun onlardan kaynaklıysa ve senin ürününün sıfırı ellerinde yoksa sana 2-3 model üstünü bile gönderiyorlar. Gamepower markasına ise garantisi yok bile diyebiliriz. Ürününüz sıkıntı çıkarınca ki kulaklıkları genellikle 2 haftada bozulur, Gamepower'ın muhatap olacağınız, arayacagınız kimse yok...
Sana bu yalanları kim söyledi bilmiyorum ama onlarca rampage ürünü kullandım hepsi de çöpe pahalısıyla ucuzuyla. Gamepower dediğin marka gayet kaliteli ve 2 güne bozulan değil 4 5 yıl rahatlıkla kullanabileceğin bir markadır ve ürünün garantisi de var. Bilmeden yorum yapmayınız! Klavyeye gelince de Logitech G213 aldım geçtim. Şimdi siz membrana o kadar para mı verdin dersiniz diye ben kaçıyorum.
Bu arada sen
Arkadaşın belirttiği gibi, çoğu yerde tükendi ve yurtdışı siparişlerinde vergilerle beraber fiyatı yükseliyor. Birkaç gün önce klavye siparişi verdim, ben de mekanik istiyordum ancak bütçem arkadaşınkine yakın olduğu için tercihimi Logitech G213'ten yana kullandım. Sana da öneririm @Hudelfa55. Kalitesiz bir mekanik almaktansa kaliteli mekanik olmayan alabilirsin.
Bu arada kardeşim sen de sağolasın çok uzun süredir G213 kullanıyorum, bilgisiz insanların membran mı aldın lince katlanmayı bırakırsak çok memnunum. 2 defa MediaMarkt'a, 1 defa Vatan'a gittim ve çok sayıda klavye test ettim. Mekanik yazan 250 350 hattaha 400 tllik klavyelerden çok daha güzel hissiyat verdi o zaman 250 şuan 320 tl olan G213 :) Kaldı ki Logitech garantisi. Ha birde o zamandan bu yana kendimi teknoloji alanında bayağı geliştirdim ve şuan Klavye almak isteyene Logitech, Steelseries, Razer tarzı markalardan başka bir şey önermiyorum. Kulaklık ve mouseye benzemiyor çünkü klavyen işi.

Son düzenleme:
Sana bu yalanları kim söyledi bilmiyorum ama onlarca Rampage ürünü kullandım hepsi de çöpe pahalısıyla ucuzuyla. Gamepower dediğin marka gayet kaliteli ve 2 güne bozulan değil 4 5 yıl rahatlıkla kullanabileceğin bir markadır ve ürünün garantisi de var. Bilmeden yorum yapmayınız! Klavyeye gelince de Logitech G213 aldım geçtim. Şimdi siz membrana o kadar para mı verdin dersiniz diye ben kaçıyorum.
Bu arada sen.

Bu arada kardeşim sen de sağ olasın çok uzun süredir G213 kullanıyorum, bilgisiz insanların membran mı aldın lince katlanmayı bırakırsak çok memnunum. 2 defa MediaMarkt'a, 1 defa Vatan'a gittim ve çok sayıda klavye test ettim. Mekanik yazan 250 350 hattaha 400 TL'lik klavyelerden çok daha güzel hissiyat verdi o zaman 250 şu an 320 TL olan G213 :) kaldı ki Logitech garantisi. Ha bir de o zamandan bu yana kendimi teknoloji alanında bayağı geliştirdim ve şu an klavye almak isteyene Logitech, SteelSeries, Razer tarzı markalardan başka bir şey önermiyorum. Kulaklık ve mouseye benzemiyor çünkü klavyen işi.

Yazdığım şeyi dikkatli okusaydın, garantisi yok değil Türkiye çapında çok iyi bir garantisi olmadığını ifade etmiştim. Herhangi bir telefon numaraları vs bulunmuyor. Şikayet var sitesine açılan şikayetlere bile bakamıyorlar. Dedigim gibi Türkiye'ye ilgisizler ürünün bozulunca kimseyle muhatap olamazsın. Rampage'de ise ülkemizde garanti için güvenilir bir firmadır. Yukarıda en kötü ihtimal aynı ürün ellerinde yoksa birkaç model üstlerini de göndereceğini söyledim. Bu konuda anladığım kadarıyla pek bilgin yok, bunu söylerken kötü bir niyetim de yok. Bilmemek cahillik değil, öğrenmemek cahilliktir derler. Bu kanaata da Gamepower ürünleri şu kadar 4-5 sene gidiyor anlamında dediğinden anladım. Hiçbir teknolojik ürüne bu kadar güvenme. 45.000TL Samsung televizyon al veya farklı bir marka 1 gün sonrasında bozulabilir. Teknoloji neticede kul yapımı. Hadi onu geçtim. Canım benim övdügün marka Gamepower. Forumda ilgili şikayetleri bitmeyen bir marka. Yok efendim Medusa kulaklıgım bozuldu, sol kulaktan ses gelmiyor. Forumda bende konu açmıştım Medusa hakkında hiç bilgi sahibi değildim fakat Gamepower ürünlerinin çoğunu ve kalitesini bilirim. Medusa'dan daha yüksek model ve tabiricaiz daha yüksek fiyatlı olan kulaklığın birkaç hafta içerisinde çoğu kişide sorunlar çıktığına vardım. Bak senin gibi şu süre gider bu süre gitmiş demiyorum. Yaşananlardan, gerçeklerden ne kadar süre gittiğini söylüyorum. O zaman diyeceksin neden bu kadar alınıyor Türkiye'de onu da düzgün okuduysan ülkemizin ortalama geçim seviyesinin altında olmasından yani fakir kesim olmamızdan ucuz ürünler alınıyor. Gönül isterki herkes steelseriess mouse alsın 800-900 TL'ye. Gönül ister ki herkes MSI klavye, 240Hz monitör alsın. Umarım dediklerim sana bir şey katmıştır ve ileride umarım bir sorun çıkmazda ileride mağdur duruma düşmezsin...
Sana bu yalanları kim söyledi bilmiyorum ama onlarca Rampage ürünü kullandım hepsi de çöpe pahalısıyla ucuzuyla. Gamepower dediğin marka gayet kaliteli ve 2 güne bozulan değil 4 5 yıl rahatlıkla kullanabileceğin bir markadır ve ürünün garantisi de var. Bilmeden yorum yapmayınız! Klavyeye gelince de Logitech G213 aldım geçtim. Şimdi siz membrana o kadar para mı verdin dersiniz diye ben kaçıyorum.
Bu arada sen.

Bu arada kardeşim sen de sağ olasın çok uzun süredir G213 kullanıyorum, bilgisiz insanların membran mı aldın lince katlanmayı bırakırsak çok memnunum. 2 defa MediaMarkt'a, 1 defa Vatan'a gittim ve çok sayıda klavye test ettim. Mekanik yazan 250 350 hattaha 400 TL'lik klavyelerden çok daha güzel hissiyat verdi o zaman 250 şu an 320 TL olan G213 :) kaldı ki Logitech garantisi. Ha bir de o zamandan bu yana kendimi teknoloji alanında bayağı geliştirdim ve şu an klavye almak isteyene Logitech, SteelSeries, Razer tarzı markalardan başka bir şey önermiyorum. Kulaklık ve mouseye benzemiyor çünkü klavyen işi.

Hı bu arada Rampage'in 10TL'lik mousesini kullandım nereden yalan dedin onu anlamadım? :) kaç sene oldu kuzenim kullanmaya devam ediyor. Şuanki ekipmanlarım da Rampage, gönlüm rahat. Kendim kullandım önceden ürünlerini, gayette memnundum. Şu anda kullanıyorum gayet memnunum. Bir sorun çıkarsa kargoyla yollamayı, telefonla ulaşmayı geçtim neticede Türkiye'de resmi şubeleri olan bir firma.

Geri
Yukarı