200 TL Monster Abra için soğutucu önerisi

Süper. Hem Prime hem de daha uygun :) Ben bu kadar araştıramadım kusura bakma. Bir yandan mesai :)

Umarım sesi üzmez. Zaten yük altında laptop fanları coşuyor. Bir de soğutucununki eklensin istemez kimse. Ama hız ayarı yapılabilen aparatlı USB uzatma kabloları da var. Haberin olsun.

Bu sayede ihtiyacın olduğu kadar hızda çalıştırırsın. Bence güzel bir upgrada olur :D
Teşekkür ederim :)
Ürün bugün elime ulaştı. Öncelikle sesi az geliyor fazla bir sesi yok alıştığınızda unutursunuz bence. Lost Ark testi yaptım 20dk boyunca test ettim MSI Afterburner ile. Önceden CPU 90 derecelere çıkarken şu anda genelde 80 -82 arası gidip geliyor bazen tekrar 85 oluyor çok kısa bir süreliğine. GPU önce de 80'lerde gezerken şu an 75'lerde dolaşıyor. 180TL'ye almıştım gayet yeterli benim için şu an memnunum. İleride sorun çıkarır mı bilmiyorum. Teşekkür ederim tekrardan tavsiyeleriniz için.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim :)
Ürün bugün elime ulaştı. Öncelikle sesi az geliyor fazla bir sesi yok alıştığınızda unutursunuz bence. Lost Ark testi yaptım 20dk boyunca test ettim MSI Afterburner ile. Önceden CPU 90 derecelere çıkarken şu anda genelde 80 -82 arası gidip geliyor bazen tekrar 85 oluyor çok kısa bir süreliğine. GPU önce de 80'lerde gezerken şu an 75'lerde dolaşıyor. 180TL'ye almıştım gayet yeterli benim için şu an memnunum. İleride sorun çıkarır mı bilmiyorum. Teşekkür ederim tekrardan tavsiyeleriniz için.
Memnun kalmana sevindim. Hız ayarı yok sanırım üzerinde ama zaten gündelik hafif kullanımlarda değil de yük altında çalıştırman yeterli olacaktır. Böylece ürünün de ömrü uzamış olur. 5-10 derece arası fark eder demiştim. Bence güzel değerler. Hiç etki etmeyen soğutucular da görmüştüm. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı