200 TL Mouse Önerisi

Bütçe
200

Alicem Doğan

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600, Asus GTX 650Ti Boost 2GB, Corsair Vengeance 16GB (2x8), Biostar M700 500GB M2 SSD, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Seagate Barracuda 1TB HDD, Windows 10 Home SL 21H2

Laptop: (HP Vitcus 15.6") i7 12700h , RTX 3050Ti, 16GB DDR4, 1TB WD M2 SSD, W11 Home SL
Merhaba. 200 TL bütçe ile fare almak istiyorum. Tutuş şeklim fingertip. En az 2 makro tuşu ve örgü kablo olması benim için yeterlidir. Teşekkürler.

Corsair Katar Pro al Hepsiburada 200TL'ye ve üstü alışverişlerde 50 TL indirim var bu indirimle daha uyguna getirebilirsin.
Hocam Katar Pro'nun elime küçük geleceğini düşünüyorum.
Ben de araştırdığımda böyle bir model buldum. Hem de örgülü kablosu var. Nasıldır?

Ben de araştırdığımda böyle bir model buldum. Hem de örgülü kablosu var. Nasıldır?

Hocam bu farede güzel aynı sensörü kullanıyorlar Katar Pro'nun uzunu gibi bunu da alabilirsiniz ayrıca dediğim gibi Hepsiburada indirimiyle 170 TL oluyor.

Gayet iyi ve kaliteli model, ben de alacağım bu mouse'dan. Sanırım PAW3327 sensörü vardı. Alınır.

Boşuna o kadar para dökmeye gerek yok.
Everest SM-M9 Led Aydınlatmalı Kablolu Optik Mouse Fiyatları ve Özellikleri Hocam sizin attığınız mouse da baya pahalı.

Hocam bu farede güzel aynı sensörü kullanıyorlar Katar Pro'nun uzunu gibi bunu da alabilirsiniz ayrıca dediğim gibi Hepsiburada indirimiyle 170 TL oluyor.
Hocam ben az önce deneme amaçlı sepete ekledim ancak 50 TL kesmedi. Sanırım eski bir kampanya.

Hocam yeni hesaplara sunuluyor bu kampanya söylemeyi unutmuşum dilerseniz yeni hesap açıp deneyebilirsiniz.
Hocam yeni hesap ile de denedim ama sepette yine olmadı.

Geri
Yukarı