200 TL protein tozu önerisi

İnsanın sağlığı her şeyden çok daha önemlidir sağlığını kaybedersen bırak spor yapmayı, yürüyemezsin bile. Bu ekonomi de 2 KG tozu 200 TL'ye satan markaya güveniyorsanız canınızın kıymetini bilmiyorsunuzdur. Git tavuk al, yeşil mercimek al çok daha iyi.

Protein tozu zararlıdır demiyorum ama kesinlikle bilinen markalardan alınmalıdır.

İnsanın sağlığı her şeyden çok daha önemlidir sağlığını kaybedersen bırak spor yapmayı, yürüyemezsin bile. Bu ekonomi de 2 KG tozu 200 TL'ye satan markaya güveniyorsanız canınızın kıymetini bilmiyorsunuzdur. Git tavuk al, yeşil mercimek al çok daha iyi.

Protein tozu zararlıdır demiyorum ama kesinlikle bilinen markalardan alınmalıdır.
Bilinmeyen, dandik bir marka önerilmemiş zaten konuda.

İlk sayfa ilk mesaja bakarsanız görebilirsiniz hocam.
Evet, ilk mesajda atılan ürün pek iyi değil gibi. Ben sizin ve @Uchiha Shisui hocamın attıklarını varsayarak söyledim, onlar iyi ürünler. Özellikle Suppplementler.com'un tozunu ben bayağı beğenmiştim.

Merhabalar. Doppelleben markasının müdürü olarak sorularınıza cevap vermeye çalışayım. Öncelikle bahsi geçen ürün bir mix proteindir. Ölçek miktarı 40gr olup %50 mix protein içermektedir. Oran olarak %50'ye tekabül etmektedir. Bayi,internet sitesi,spor salonu vb. aracılar ile satış yapmadığımız için bu şirket/şahıs/operasyonlara ayırılması gereken kar marjını düşüp tek elden satış gerçekleştiriyoruz. Sorularınız var ise seve seve cevaplamak isteriz.

Geri
Yukarı